Koszyk 0
Opis:
Max Jackson i Madeline Turner są uczniami szkoły średniej. Chodzą do jednej klasy i wspólnie spędzają wolny czas. Przyjaźnią się od dawna. Maddie marzy o wielkiej miłości i studiach dziennikarskich. Pragnie, aby tym wymarzonym chłopakiem okazał się Max, ale on traktuje ją jak koleżankę. Tuż przed wakacjami Madeline zaczyna ciągle spotykać na swojej drodze podejrzanie zachowujących się mężczyzn w czerni. Nie wie, co ma o tym myśleć. Kiedy pewnego dnia jedzie do punktu ksero ... aby wydrukować pracę semestralną, zostaje schwytana i uśpiona. Budzi się w nieznanym miejscu. Widzi obok siebie młodego chłopaka, który przedstawia się jako Zero. Ten mówi jej, że znajdują się w nierealnym świecie szaleństwa. Chwilę później atakują ich tajemnicze stwory. Maddie i Zero zmuszeni są współpracować, aby przeżyć w tym pozbawionym jakichkolwiek zasad miejscu i wydostać się z niego. Aleksandra Przygoda urodzona 15 listopada 1997 roku w Lubaniu. Uczennica pierwszej klasy Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w tym samym mieście. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Aleksandra Przygoda
  • 2014
  • 1
  • 116
  • 196
  • 120
  • 978-83-7942-265-4
  • 9788379422654
  • ZCB1P
  • 17-99 lat

Recenzje czytelników

Rozczarowanie

Ocena:
Autor:
Data:
Aleksandra przygoda to młoda pisarka. Ma zaledwie 17 lat. I może to dlatego książka jest tak zła? Nie potrafię znaleźć innego słowa, aby opisać tę pozycję. Co prawda przeczytałam ją szybko (ze względu na ilość stron), jednak strasznie się przy tym wynudziłam. W książce brakuje jakiejkolwiek akcji. Rzeczy dzieją się bez wyjaśnień. Nagle dziewczyna znajduje się w jednym miejscu, potem w innym. Tajemnica, którą jest ta gra czy świat (sama już nie wiem) jest po prostu źle dopracowana ... Cały ten świat jest niedokładnie wykreowany.

Książka naprawdę miała potencjał. Po opisie spodziewałam się czegoś świetnego. Książki fantasy z odrobiną thrillera? Wartkiej akcji, więcej wszystkiego. Brakuje tu dobrze wykreowanych bohaterów, ciekawszej akcji i rozwinięcia niektórych wątków.

Książka mogłaby być dobrą pozycją. Pomysł był świetny. Gorzej z wykonaniem. Myślę, że jeszcze żadna książka nie rozczarowała mnie tak bardzo jak ta.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena