Koszyk 0
Opis:
miejscowego szpitala, umarła niespodziewanie na stole operacyjnym. O błąd w sztuce lekarskiej zostaje oskarżona anestezjolog Kate Chesne. Wynajęty przez rodzinę zmarłej adwokat, David Ransom, jest całkowicie przekonany o winie Kate. Jednak gdy w tajemniczych okolicznościach ginie kolejna pielęgniarka, David zmienia zdanie. Nagle dociera do niego, że morderca wybiera swoje ofiary spośród pracowników szpitala. David zaczyna stawiać te same pytania, na które rozpaczliwie poszukuje odpowiedzi Kate.
Mniej Więcej
  • Tess Gerritsen
  • 2014
  • 284
  • 200
  • 125
  • 978-83-276-0893-2
  • 9788327608932
  • ZBKR2

Recenzje czytelników

Czarna loteria

Ocena:
Autor:
Data:
Kilka dni temu przedstawiałam Wam jeden z kryminałów Tess Gerritsen pt. ,,Z zimną krwią". Dziś zapraszam Was do zapoznania się z moją opinią nt. ,,Czarnej loterii".

To miał być rutynowy zabieg - wycięcie woreczka żółciowego u jednej z pielęgniarek. Wszystko jednak poszło nie tak. W wyniku podania leku rozkurczającego mięśnie, kobieta zmarła na stole operacyjnym. Oskarżona została o to pani doktor. Rodzina zmarłej zgłosiła się do znakomitego prawnika Davida, który słynął z tego ... że wygrywał wszystkie sprawy, jeśli już do nich doszło. Na sali sądowej miał zwyczaj osaczania ofiary. Lekarka Kate postanowiła się do niego udać i opowiedzieć prawdziwą wersję zdarzeń. Czy jej uwierzył?

Od dłuższego czasu chciałam przeczytać właśnie ten tytuł, gdyż zainteresowała mnie jego fabuła. Początkowo nic nie zapowiadało tak fascynującej historii. Dopiero zakończenie wyjaśnia wszystkie wątki. Jestem pewna, że będziecie równie zaskoczeni, jak ja. Prosty, naturalny styl pisarki sprawia, że kryminał czyta się bardzo szybko. Początek mógłby być nieco żywszy, jednak dalsza część rekompensuje stratę.

Tak jak w poprzednich kryminałach, tak i w tym pojawił się wątek miłosny. Już od samego początku jest on umiejętnie poprowadzony. Początkowo para niby nie ma się ku sobie, choć w głębi serca wiedzą, ze są dla siebie stworzeni. Zakończenie tej historii jest dość dramatyczne, jednak i tak większość wątków dobrze się kończy.

,,Czarna loteria" to lekkie czytadło na wolny dzień, które nie wymaga od nas dużych nakładów energii. Fabuła jest wciągająca, zagadkowa, zaskakująca. Jeśli lubicie twórczość pisarki, nie powinniście czuć się zawiedzeni.

Moja ocena: 5/6
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena