Koszyk 0
Opis:
Trzeci tom cieszącego się ogromną popularnością w Stanach cyklu z gatunku paranormal. Cztery dziewczyny, cztery różne charaktery, cztery Boginie. Razem stanowią siłę nie do pokonania, jednak na ich drodze stają nie tylko wyznawcy pradawnego Zła, ale również ich własne słabości oraz pokusy współczesnego świata. Ofiara Ta miłość nie powinna była się zdarzyć. Ona jest Boginią, Córką Księżyca. Jej przeznaczeniem jest walka z Ciemnością. On jest Ciemnością. A jednak spotkali się i pokochali. Serena ... której mocą jest czytanie w umysłach innych oraz Stanton, urodzony w XIII wieku, nieśmiertelny czciciel Atroxa. Jednak serce rządzi się własnymi prawami... I to właśnie prowadzi do tragedii. Pierwsze ostrzeżenie przychodzi w Halloween ? dziwne wibracje w powietrzu zapowiadają śmierć. Stanton jest gotów poświęcić swoje długie życie, by ocalić Serenę przed Malcolmem, którego okrucieństwo względem ofiar stało się legendą. Jednak nie wszystko jest takie, na jakie wygląda ? Malcolm stara się ostrzec Stantona. Przed czym? Zagubiona Dziewczyna budzi się pewnego dnia, nie mając pojęcia, kim jest. Nie pamięta swojej rodziny, domu, przyjaciół.... Dopiero na zmiętej, wetkniętej do buta karteczce, odczytuje własne imię - Tianna. Tianna musiała mieć jakieś normalne życie. Szkolni znajomi bez problemu ją rozpoznają, sąsiedzi witają się z nią... A jednak ona sama nie może przypomnieć sobie, kim jest. Niedługo po fatalnym przebudzeniu, dziewczyna odkrywa, że nie jest taka, jak zwykli śmiertelnicy. Dysponuje mocą telekinezy i może siłą woli przesuwać przedmioty. Dar, czy przekleństwo? Każdy krok Tianny jest śledzony. Dwóch napakowanych facetów podąża jej tropem. Dziewczyna wie, że musi odzyskać swoją przeszłość ? tylko w ten sposób może umknąć prześladowcom. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Jaguar
 • miękka
Mniej Więcej
 • Lynne Ewing
 • 2012
 • 0
 • 376
 • 205
 • 145
 • 97883-7686-0794
 • 9788376860794
 • ZAFKY

Recenzje czytelników

Potrafi zaczarować

Ocena:
Autor:
Data:
,,Córki księżyca 3" tak jak i poprzednie tomy składa się z dwóch części. Pierwsza część to ,,Ofiara", w której wracamy do zawikłanych relacji Stantona i Sereny. Tylko tym razem bieg wydarzeń poznajemy ze strony Wyznawcy Atroxa, który próbuje pokonać zło jakie czyha nad jego ukochaną. Druga część to ,,Zagubiona", gdzie poznamy nową postać - Tianne, która do tej pory nie była przedstawiona czytelnikom ... Dziewczyna straciła pamięć i zmierza się z zadaniem poznania prawdy o sobie i przyczyny, która doprowadziła, że nic nie pamięta.

Kiedy zaczęłam czytać książkę wiedziałam już, że potrafi ona wciągnąć i tak też było. Zapanowała nad moim życiem. Czytałam ją bardzo szybko i z wielki zainteresowaniem, co będzie dalej. Książka jest pisana łatwo przyswajanym przez czytelnika językiem, co tylko uprzyjemnia jej czytanie.

Po dokładnym poznaniu czterech Córek księżyca w poprzednich częściach i przyzwyczajeniu się, że to z ich punktu widzenia poznajemy bieg wydarzeń,na początku trudno było mi się przestawić na przekaz Stantona, lecz szybko o tym zapomniałam i wsiąkłam w czytanie. Ta część bardzo mi się spodobała, dlatego że mamy tu odskoczenie od Córek i spojrzenie na ich świat innymi oczami, co na pewno zaciekawi nie jednego czytelnika.

Serię ,,Córki księżyca" jest dla mnie w pewien sposób wyjątkowa, gdyż dzięki niej założyłam bloga. Wymogiem możliwości przeczytania pierwszego tomu było napisanie jej recenzji, a że bardzo mnie ona zaciekawiła to się zgłosiłam i założyłam blogu by gdzieś umieścić tą recenzję. I myślę, że przez ten fakt, który teraz daje mi dużo satysfakcji seria ,, Córki księżyca" zawsze będzie mi się podobała.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena