Koszyk 0
Opis:
Co powinna zrobić kobieta, by być szczęśliwa z mężczyzną? Jak być pożądaną, docenianą i adorowaną - od poznania się po codzienne życie w małżeństwie? Na czym polega "prawo atrakcyjności"? Książka pełna humoru, psychologicznej prawdy i konkretnych wskazówek do natychmiastowego wykorzystania. - Ty jesteś bodźcem, mężczyzna jest reakcją - tłumaczy autorka. - Gdy opanujesz grę w bodziec i reakcję, będziesz księżniczką. Jeśli nie, wkrótce staniesz się Kopciuszkiem
Mniej Więcej
  • Trixi von Bulow
  • 2011
  • 160
  • 165
  • 120
  • 978-83-247-20-941
  • 9788324720941
  • ZA1XZ

Recenzje czytelników

Ty jesteś bodźcem, mężczyzna jest reakcją

Ocena:
Autor:
Data:
Już na samym początku muszę wspomnieć o mojej pierwszej reakcji, po przeczytaniu książki Trixi von Bulow - " Wspaniałe zaskoczenie!".

Sama autorka już na wstępie zasługuje na pochwałę za wspaniale lekki język, przyjemnie złożone zdania, a dalej akapity, rozdziały. Po pierwszych przeczytanych stronach, czujemy się jak byśmy właśnie zyskały nową przyjaciółkę, która w kulturalny sposób powie nam co robić a czego zaprzestać w naszym codziennym życiu, aby przykuć uwagę mężczyzn ... a co najważniejsze, aby poczuć się lepiej we własnej skórze!

To niesamowite, słowne ozdrowienie, które dzieje się podczas lektury, sprawia, że kartki w książce same się wertują i wręcz "same się czytają".

Porady autorki znajdują się w krótkich rozdzialikach. Każdy dotyczy oddzielnej kwestii, jednak co ważne jeden po drugim tworzą spójną całość, a przejście z jednego rozdziału do kolejnego jest bardzo płynne. Sprawy codzienne, nasze zachowanie, odzież i obuwie, nastawienie do życia oraz wiele innych, to kwestie, które porusza autorka. Bardzo ciekawe jest to, iż całość brzmi jak rady prawdziwej przyjaciółki, a nie wyedukowanej pani psycholog, która po wielu latach nauki przelewa swoją jakże ważną wiedzę, na biedne, nieświadome życia autorki. Traktowanie się w relacji przyjacielskiej z czytelniczką, to coś co buduje miłą aurę przy każdym spotkaniu z książką.

Do tego kilka technicznych zalet. Mały format jest niezwykle poręczny, świetna i przejrzysta czcionka na dobrym papierze a do tego fantastyczne wyróżnienia czerwonym kolorem tzw. słów kluczy, w każdym z rozdzialików.

Sumując: nic tylko przekonać się, że poradnik nie musi być tylko monotonnym przedstawieniem problemu przez autora i podaniem odpowiednich rozwiązań.
Ta książka to o krok więcej, to świetne opisy a do tego przyjacielskie rady, które nie raz są na wagę złota.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena