Koszyk 0
Opis:
Sto jeden króciutkich historyjek, skaładajacych sie na zbiór Co to znaczy...bawi zarówno dzieci, jak i dorosłych. Nie tylko jednak bawi - zebrane tu opowiadania w niezwykle kalrowny sposób tłumaczą znaczenie najczęściej używanych związków frazeologicznych. Wątek edukacyjny ksiażki - mimo że starannie przez Autora ukryty - został doceneiony nie tylko przez nauczycieli i dbajacych o intelektualny rozwój swych dzieci rodziców, ale i przez kapitułę przyznającą Nagrodę Edukacja XXI.
Mniej Więcej
  • Grzegorz Kasdepke
  • 2014
  • 0
  • 96
  • 226
  • 171
  • *, 9788376720036
  • 9788376720036
  • ZBHIN
  • 4-6 lat, 7-10 lat, 10-13 lat

Recenzje czytelników

Co to znaczy

Ocena:
Autor:
Data:
Nie raz złapałam Nikodema na tym, że analizował i zastanawiał się nad tym co usłyszał. Chodzi mi oczywiście o jakieś powiedzenie, którego nie do końca potrafił zrozumieć. Ta książka w naprawdę fajny i przystępny dla dziecka sposób wyjaśni mu wszystkie te dziwne związki frazeologiczne. Na końcu jest spis treści, wszystko poukładane alfabetycznie więc nie ma obawy, że nie znajdziemy czegoś co akurat jest nam potrzebne ;) Pewnie, że nie trzeba czytać tej książki od deski do deski ... można zaglądać do niej akurat jak musimy coś wyjaśnić, ale powiem Wam, że przeczytałam ją całą i fajnie się przy niej bawiłam ;) Więc Wam także polecam zarówno w celach "rozrywkowych" jak i edukacyjnych.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dla małego i dużego :)

Ocena:
Autor:
Data:
Jedna z tych książek, po które sięgam nie tylko wtedy kiedy czytam córce bajki. Oboje z mężem z ogromną przyjemnością czytamy w chwili wolnego czasu. Dla córki zaś to taka książka, której nigdy nie ma dość. Bardzo często do niej wracamy. W przystępny i szalenie zabawny sposób tłumaczy znaczenie wielu przysłów. Część druga równie godna polecenia.Polecam bardzo bardzo serdecznie!
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena