Koszyk 0
Opis:
Porucznik z wydziału zabójstw Los Angeles, Peter Decker, zostaje wezwany do kolejnej sprawy. O tym śledztwie będzie głośno. Cztery ofiary, morderstwo ze szczególnym okrucieństwem. Napastnik włamał się na luksusowe ranczo strzeżone przez armię ochroniarzy. Jednym z zabitych jest właściciel posiadłości, miliarder Guy Kaffey. Twórca handlowego imperium miał wielu wrogów wśró ... d kalifornijskich biznesmenów. Dużo wątpliwości budziła też jego działalność dobroczynna. Dlaczego wspierał wyłącznie byłych więźniów? Czy popełnił błąd, zatrudniając ich jako osobistych ochroniarzy? Decker sprawdza każdą poszlakę, ale sprawa coraz bardziej się wikła, a kolejni podejrzani mają niepodważalne alibi Śledztwo zaczyna przypominać zabawę w upiorną ciuciubabkę.  Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Faye Kellerman
  • 2015
  • 448
  • 215
  • 145
  • *, 97883276-1404-9
  • 9788327614049
  • ZCUZJ

Recenzje czytelników

Szukając mordercy na oślep

Ocena:
Autor:
Data:
Gdy winnego zabójstwa trzeba szukać wśród wielu podejrzanych, śledztwo przypomina grę w "ciuciubabkę". Nowy thriller Faye Kellerman właśnie pod tą nazwą to historia, w której do samego końca nic nie jest oczywiste.

"Ciuciubabka" zaczyna się, gdy detektyw Peter Decker poznaje sprawę morderstwa pewnego bardzo znanego miliardera i trzech członków jego rodziny. Jako człowiek znany z powodzenia w biznesie,a co za tym idzie bogactwa ... Pan Kaffey przez lata przysporzył sobie wielu wrogów. Peter ma nie lada orzech do zgryzienia - kręgów, w których biznesmen się obracał, a tym samym potencjalnych podejrzanych jest bardzo dużo.

Jedną ze sfer, z którymi zamordowany miał powiązanie jest świat przestępczy. Choć nie miał kryminalnej przeszłości, uczestniczył w programie pomocy skazanym więźniom. Nie do końca jednak wiadomo, dlaczego to robił...

Faye Kellerman to znana na świecie autorka zawiłych kryminałów. W "Ciuciubabce" bardzo umiejętnie wprowadza atmosferę niejasności - mimo natłoku informacji, przez większość czasu wciąż brak tej najważniejszej odpowiedzi. Pełna niepewności fabuła sprawia, że książka do końca nie przestaje być interesująca.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Kryminalna ciuciubabka

Ocena:
Autor:
Data:
Faye Kellerman jest doskonale znana polskim czytelnikom, pisze znakomite kryminały. Jej powieści są zakakujące, oryginalne i mają swój specyficzny, mroczny klimat. Autorka intryguje czytelnika i potrafi go zaskoczyć. Jej wielowątkowa powieść idealnie splata się w całość, a atmosfera niedopowiedzenia unosi się nad stronami jej książki. Na uwagę zasługuje ciekawa kreacja bohaterów, mocno zarysowana i głęboka.

"Ciuciubabka" to świetnie napisany kryminał, który czyta się z ciekawością ... a atmosfera tajemnicy i niedopowiedzenia udziela sie czytelnikowi. Polecam!

http://markietanka-mojeksiazki.blogspot.com/2015/10/ciuciubabka-faye-kellerman.html
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena