Koszyk 0
Opis:
 Czy znasz te ciężarówki? Tiry i holowniki tirów Gigantyczne transportery na gąsienicach Opancerzone maszyny wojskowe Wozy strażackie i ambulanse Cysterny, wywrotki i śmieciarki Teraz możesz się im dokładnie przyjrzeć, a kiedy otworzysz okienka na poszczególnych stronach książki, dowiesz się jeszcze więcej! Udanej zabawy! 20 okienek oznacza aż 20 niespodzianek!
 • AWM
 • twarda
Mniej Więcej
 • PIOTR KOZERA
 • 2015
 • 10
 • 310
 • 256
 • 978838036-046-4
 • 9788380360464
 • ZD1QI
 • 4-6 lat, 7-10 lat

Recenzje czytelników

Ciężarówki

Ocena:
Autor:
Data:
Jeżeli wasze maluchy interesują się motoryzacją, wielkimi maszynami poruszającymi się po drogach i placach budowy, z pewnością zaciekawi je dużych rozmiarów publikacja pt. "Ciężarówki".

Na grubych kartonowych kartach znajdują się ilustracje ogromnych wywrotek, śmieciarek,holowników, wozów strażackich, dostawczych, betoniarek, autobusów, karetki pogotowia, tirów z naczepami czy cystern. Wszystko to w kolorze i dużych rozmiarach tak aby maluchy mogły im się dokładnie przyjrzeć ... Aby zaspokoić ciekawość dzieci w publikacji znajduje się również 20 tajemniczych okienek. Otwierając je możemy zobaczyć wszystkie te wspaniałe maszyny w akcji, na placu budowy, drodze, zobaczyć jak są zbudowane i wyposażone aby realizować przeznaczone dla nich zadania. Oprócz ilustracji i okienek każdy z pojazdów opisany jest hasłowo. Dzięki temu dzieci wzbogacą swoją wiedzę na ich temat i dowiedzą się wielu interesujących rzeczy.

Książeczka z pewnością ucieszy każdego małego miłośnika motoryzacji. Wielkie ciężarówki to fascynujący dla nich temat. Fajnie jest przyjrzeć im się z bliska. Ciekawym pomysłem są duże, kryjące wiele niespodzianek, okienka, w które maluchy ochoczo zaglądają.

Myślę, że publikacja zainteresuje zarówno młodsze maluchy, które z błyskiem w oczach będą wpatrywać się w dobrej jakości ilustracje, oraz te nieco starsze dzieci, które uczą się już samodzielnie czytać i będą mogły pokusić się o odczytanie krótkiego tekstu. Podejrzewam, że taka lektura może okazać się też bardzo fajnym pomysłem na choinkowy podarek np. w zestawie z którąś z ciężarówek, jakie znajdują się na jej kartach. Dobra zabawa gwarantowana. Gorąco polecam ;)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena