Koszyk 0
Opis:
Komplet dwóch tytułów Cień nocy Blask nocy Bestsellerowa seria sprzedana do 27 krajów. Rozdarta pomiędzy dwoma chłopakami, zbuntowana przeciwko swemu przeznaczeniu dziewczyna nocą zmienia się w piękną i groźną Strażniczkę swojej rasy. Cień Nocy Calla od zawsze znała swoje przeznaczenie, które wkrótce ma się wypełnić. W osiemnaste urodziny zwiąże się Renem, władczym i seksownym przywódcą innego klanu. Razem z nim będzie walczyć, rządzić i strzec świętych miejsc dla potężnych czarowników ... mistrzów i panów życia i śmierci młodych Strażników. Dla Opiekunów, którzy okrutnie karzą za każdy sprzeciw. Ale Calla łamie prawo swoich panów, ratując pięknego tajemniczego chłopca zaatakowanego przez niedźwiedzia. Wtedy w dziewczynie rodzi się bunt przeciwko przeznaczeniu, tradycji i nakazom świata, w którym żyje. Rozdarta między obowiązkiem i posłuszeństwem a uczuciem - musi wybierać. Wybierając miłość, może stracić wszystko, nawet własne życie. Czy zakazana miłość warta jest ostatecznego poświęcenia? Blask Nocy Uwięziona przez zaciekłych wrogów Calla jest przekonana, że to koniec. Ale dostaje szansę zniszczenia swoich dawnych mistrzów, potężnych czarowników - panów życia i śmierci młodych Strażników. Wtedy uratuje swój klan i uwolni Rena. Tylko czy Ren jest tego wart? I czy ukochany Shay stanie u jej boku, nawet jeśli zwątpi w jej uczucie? Calla sama musi zdecydować, która bitwa jest godna walki i ile prób zniesie prawdziwa miłość. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Amber
 • miękka
Mniej Więcej
 • Andrea Cremer
 • 2012
 • 0
 • 760
 • 205
 • 130
 • 9788324142781
 • 9788324142781
 • ZAJJX

Recenzje czytelników

Cień Nocy Andrea Cremer

Ocena:
Autor:
Data:
Opowiada historię siedemnastoletniej Calli. Jest ona alfą swojego klanu . Klanu wilkołaków... Calla od zawsze znała swoje przeznaczenie. Ma chronić swój klan i być wierną opiekunką.
A w osiemnaste urodziny ma się związać z Renem i razem z nim strzec swiętych miejsc swoich panów. Wszystko się zmienia kiedy młoda dziewczyna poznaje Sheya. Calla ratuje go przed niedźwiedziem i tym samym łamie święte prawo opiekunów. Od tego momentu zakochuje się w chłopaku i staje się bardziej niezależna ... chce sama decydować o swoim losie . Nie chce przeciwstawiać się swoim panom , ale nie chce też aby ktoś narzucał jej swoją decyzję. Jest rozdarta pomiędzy jej uczuciem do Sheya a zakaża opiekunów. Ostatecznie jednak podąża za sercem . "Ucieka" Renowi sprzed ołtarza ,kiedy okazuje się że ofiarą która ma zostać złożna podczas ślubu ma być nie kto inny jak Shey.

Książka jest według mnie świetna. Jest nieprzewidywana , do końca nie mogłam odgadnąć jej zakończenia :) Nie spodziewałam się po niej niczego szczególnego ale jednak.. okazała się godna mojego przeczytania. Mogłam bardzo łatwo utożsamić się z główną bohaterką . Gorąco polecam :))
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Cień nocy

Ocena:
Autor:
Data:
Cień nocy przedstawia historię nastoletniej Calli, która jest alfą klanu wilkołaków.
Od lat jej przyszłość była ustalona. Jej mężem miał być alfa innego klanu-niesamowicie przystojny Ren. Razem mieli zjednoczyć oba klany.
W swoje osiemnaste urodziny, wszystko miało się spełnić.
Calli wiedziała co ją czeka. Choć nie wszystko jej się podobało, postanowiła pozostać wierną swojemu przeznaczeniu.
Wszystko zmienia dzień, w którym dziewczyna ratuje Sheya. On zamącił jej w głowie ... On rozbudził w niej emocje i uczucia, których się po sobie nie spodziewała. To on wpakował ją w kłopoty i to on był powodem jej wątpliwości.
Książka jest wciągająca i zaskakująca. Niestety momentami musiałam przerzucać strony, by nie zasnąć. Mimo to polecam tę nietuzinkową historię :)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena