Koszyk 0
Opis:
Obrazkowa trylogia o upartym prosiaczku Bolusiu należy do współczesnej szwedzkiej klasyki książek dla dzieci. Barbro Lindgren, laureatka Nagrody im. Astrid Lindgren (ALMA), którą znamy z książeczek o Maksie, oraz genialnie rysujący emocje Olof Landström niejednego rozbawią do łez swoim portretem dwulatka.
Mniej Więcej
  • Barbro Lindgren
  • 2015
  • 28
  • 260
  • 205
  • 9788377761014
  • 9788377761014
  • ZCKJ7
  • 4-6 lat, 7-10 lat

Recenzje czytelników

Chrum, chrum, Bolusiu!

Ocena:
Autor:
Data:
O Bolusiu słyszałam już wcześniej, jednak dopiero teraz po raz pierwszy mogłam coś więcej o nim poczytać. Jest to trzecia część serii, jednak w niczym nie przeszkadza to w lekturze. Książeczkę można czytać jako oddzielną publikację.

Bolusiowi i jego młodszemu braciszkowi nudziło się w domu. Postanowili więc wyjść na dwór. Mama przestrzegała ich, by nie wpadli do jeziora. Przez przypadek jednak to zrobili i nie mogli wrócić do domu, bo mama dowiedziałaby się, że złamali jej zakaz ... Co więc zrobił Boluś ze swoim młodszym braciszkiem?

W książeczce jest niezbyt duża ilość treści, lektura zajmuje raptem kilka minut, jednak jest przy tym zabawna i dość pomysłowa. Możemy poznać Bolusia, jego braciszka, mamę oraz świnkę, w której kochają się obaj bracia. Ilustracje bardzo mi się podobają, są dość kolorowe, a przy tym naturalne i ładne. Publikacja nie ma jakiegoś głębszego przesłania, ale może być dobrą lekturą dla młodszych dzieci.

,,Chrum, chrum Bolusiu" to opowieść o jednym dniu z życia świnek. Zdecydowanie te zwierzęta są w mniejszości, jeśli chodzi o bohaterów książkowych. Być może w przyszłości zakupię poprzednie części, gdyż Bolusia po prostu nie da się nie lubić!

Moja ocena: 5/6
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena