Koszyk 0
Opis:
Krajobrazy wietrznych równin pustyni Gobi, niesamowite wzgórza w Guizhou, północne stoki Everestu, cenne zabytki, nowoczesne miasta oraz Wielki Mur. Państwo Środka jest tak różnorodne i interesujące jak żaden inny kraj na świecie! Fascynujący kraj jednej z najstarszych, nieprzerwanej do dzisiaj cywilizacji świata. A przede wszystkim ludzie, nie tylko większość Han, jak nazywa się rdzennych Chińczyków, ale także mniejszości etniczne o bogatej kulturze i tradycji ... Elżbieta Dzikowska ZŁOTA SERIA PASCALA Przewodniki dla tych, którzy chcą zobaczyć więcej, nie rezygnując z luksusu. Wszystko, co najważniejsze dla nowoczesnego turysty, podane w atrakcyjnej formie. Miejsca, które trzeba odwiedzić. Niezapomniane atrakcje, kultura i sztuka, zakupy, ciekawostki. Przewodnik niezbędny przed wyjazdem, w trakcie podróży, jak i po powrocie, by przywoływać wspomnienia z wakacji. Pascal poleca! Złoto tematów Pascala: Indie i Nepal, Meksyk, Ziemia Święta i Jordania, Sri Lanka oraz Tajlandia. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Pascal
 • miękka
Mniej Więcej
 • Magdalena Jankowska, Małgorzata Kocańda
 • 2012
 • 0
 • 352
 • 200
 • 142
 • 9788376420806
 • 9788376420806
 • ZAPUR

Recenzje czytelników

Chiny i Tybet krótki opis

Ocena:
Autor:
Data:
Przewodnik Chiny i Tybet wydawnictwa Pascal to świetna lektura opisująca historię, przyrodę, kulturę, zwyczaje, religię i obyczaje oraz zabytki Państwa Środka. Przenosi nas do świata pełnego kolorów i smaku kształtującego się od 5000 lat.
Ze względu na rozległość obszarową i kulturową jaką są Chiny przewodnik umożliwia określenie celu podróży poprzez podział i opis dwunastu regionów od Pekinu przez okolicę Żółtej Rzeki i Jedwabnego Szlaku po południe kraju i Tajwan ... Każdy z dwunastu rozdziałów pokazuje co zwiedzić i za ile. Uświadamia inność kultury chińskiej i opisuje ich zwyczaje. Pełen świetnej jakości zdjęć przewodnik Chiny i Tybet zachęca do szerszego zapoznania się z kulturą Państwa Środka.
Ponad to, przewodnik ten wyposażony jest w mapy okolic zwiedzania, informację o podstawowych zwrotach i gestach oraz podpowiada gdzie jechać w zależności od miesiąca w którym podróżujemy. Świetna lektura dla osób, które nie wiedzą od czego zacząć.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena