facebook
promocje
 

66,76 zł

79,80 zł

Oszczędzasz: 13,04 zł
(16%)

Szybka wysyłka 24h!

Dostawa do księgarni
ZA DARMO
Komplet czterech tytułów
Bunt
Zazdrość
Zdrada
Inne anioły

Bunt
Tom 4. serii z list "New York Timesa" o szesnastoletniej łowczyni demonów: niebezpiecznej, wrażliwej i samotnej.

Nikt już nie będzie mówił Dru, co ma robić.

Szesnastoletnia łowczyni demonów zawsze była posłuszna. Słuchała ojca, z którym wędrowała z miasta do miasta,polując na przenikające do współczesnego świata potwory - i zginął z jej ręki. Słuchała Zakonu - i dostała tylko kłamstwa.
Słuchała swojego mentora, który szkoli ją do walki z wampirami - i straciła jedynego przyjaciela (a może więcej niż przyjaciela), jakiego miała.
Dru nie chce już być posłuszna. Sama uwolni porwanego ukochanego i sprowadzi go do miejsca, które stało się ich domem - najstarszej i najlepszej szkoły dla łowców wampirów. I zmierzy się z władcą nieumarłych na własnych warunkach - czy to się podoba Zakonowi, czy nie...

Zazdrość
Dziewczyna inna niż wszystkie: niebezpieczna, wrażliwa i samotna, znów musi walczyć - o życie, o miłość i o odpowiedź, kim jest i jakie jest jej przeznaczenie.

Całe jej życie to niebezpieczeństwo. Lecz teraz twarda łowczyni demonów zostaje uwięziona w sieci kłamstw bardziej brutalnych i mrocznych niż mordercze potwory, które przenikają do współczesnego świata.

Życie Dru Anderson nigdy nie było normalne. Bo która dziewczyna wędruje od miasta do miasta z ojcem zabijającym demony? Potem jej tata zginął, a ona musiała uciekać?

I wciąż ucieka. Prześladowca wytropił ją nawet tu, w najstarszej i najlepiej chronionej szkole dla łowców wampirów. Kto ją wydał? Kim naprawdę są dwaj chłopcy, pomiędzy którymi wciąż nie potrafi wybrać? I czy nawiedzające ją wizje to wspomnienia z przeszłości?
Jedno jest pewne: ten, kto ją ściga, chce dowiedzieć się, co Dru pamięta z pewnej straszliwej nocy sprzed lat. I nie spocznie, dopóki nie zasmakuje jej krwi i nie uciszy serca...

Zdrada
Dru schroniła się w tajemniczej szkole dla takich jak ona, lecz wciąż nie czuje się bezpieczna. Zwłaszcza że jest jedyną dziewczyną wśród samych chłopców. A instynkt podpowiada jej, że jeden z nich pragnie
jej śmierci. Jeden z dwóch, których pokochała...

Inne anioły
Dru Anderson zawsze była inna. I sama. Bo jak mogła mieć przyjaciół, nie wyjawiając, że jej codzienność to istoty ze świata mroku, które przenikają do świata ludzi, siejąc śmierć.
Nagle życie Dru zmienia przerażająca tragedia, wobec której na nic zdadzą się jej umiejętności łowcy demonów. Będzie musiała zaufać swej niezwykłej mocy, z której dotąd nie zdawała sobie sprawy. I dwóm tajemniczym chłopakom uwięzionym tak jak ona w koszmarnej pułapce...
Pokaż więcej >

Informacje dodatkowe

Tytuł Bunt + Zazdrość + Zdrada + Inne anioły (komplet)
Autor Lilli St. Crow
Wydawnictwo Amber
Oprawa miękka
Rok wydania 2010
Numer wydania 1
Liczba stron 1208
Długość [mm] 205
Szerokość [mm] 130
ISBN 978-83-241-4371-9
EAN 9788324143719
Indeks ZAO6X
Sposób odbioru/dostawy zamówienia Księgarnia Matras, Paczkomat InPost, Kiosk RUCHu, Poczta Polska, Kurier DHL

Słowa kluczowe

Użyj spacji aby rozdzielić słowa, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy. więcej »

Oceniasz: Bunt + Zazdrość + Zdrada + Inne anioły (komplet)