Koszyk 0
Opis:
Autorka zabiera nas do Azji. Bierzemy udział w pełnym przygód rajdzie Rainforest Challenge, którego trasa wiodła przez dziewiczą dżunglę, zwaną Dżunglą Dinozaurów, w malezyjskiej prowincji Johor. Do książki dołączono płytę ze słuchowiskiem Beaty Pawlikowskiej oraz filmem
  • G+J RBA
  • twarda
Mniej Więcej
  • Beata Pawlikowska
  • 2005
  • 236
  • 83-89019-89-2
  • 9788389019899
  • H2954

Recenzje czytelników

Przeczytaj, bo naprawdę warto!

Ocena:
Autor:
Data:
Beata Pawlikowska to znana chyba wszystkim podróżniczka. Nie każdy może jednak wie, że jest ona także dziennikarką, pisarką i posiada różne inne liczne pasje. W rajdzie samochodowym przez Malezję uczestniczyła jako jedna z kilku kobiet. Przeważającą większość uczestników, stanowili mężczyźni. Rajd przez dziewiczą dżunglę (najstarszą dżunglę świata!) był nie lada wyzwaniem nie tylko dla ludzi, ale także dla potężnych, przystosowanych do ekstremalnie trudnych warunków samochodów ... Autorka wciąga nas swymi opowieściami w świat i w wydarzenia, których wielu nigdy nie doświadczy, czy to z braku odwagi, czy bardziej przyziemnie – braku pieniędzy.

Rajd Rainforest Challenge to „eskapada” dostarczająca tyleż samo radości, adrenaliny, mocnych wrażeń, co strachu, zmęczenia, zmagań z samym sobą i kilkutonową maszyną. To w trakcie tak ekstremalnych przeżyć na jaw wychodzą prawdziwe charaktery członków poszczególnych załóg.
W opowiadanie Beaty wplecione są przepiękne i liczne zdjęcia, które ukazują dżunglę w całym jej dziewiczym pięknie.

Jeśli jesteś miłośnikiem podróży, czasem z konieczności takich palcem po mapie, i chcesz w zaciszu domowego ogniska odbyć wraz z zapalonymi miłośnikami rajdów karkołomną wyprawę przez dziewiczą dżunglę, to masz ku temu niepowtarzalną okazję. Weź w swe ręce Blondynkę Tao i przenieś się prawdopodobnie bardzo daleko od miejsca swojego zamieszkania, do tego tak odmiennego kraju od Polski. Dowiedz się kim jest tajemniczy wielbiciel Beaty Pawlikowskiej, dlaczego szary tygrys śledzi rajdową ekipę, jak wygląda i smakuje durian oraz dlaczego jest on królem owoców, a przy tym zaczerpnij z bardzo bogatego źródła wiedzy jaką stanowi autorka. Pisze ona bardzo interesująco o rzeczach, które widziała na własne oczy i które sama przeżyła. Opowiada o egzotycznym dla nas kraju, jego zwyczajach, kulturze, religii, ludziach go zamieszkujących, a wszystko to sprytnie wplata w opowieść o rajdzie.

Przeczytaj, bo naprawdę warto!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena