Koszyk 0
Opis:
"To nie jest podręcznik do nauki języka obcego. Jest to kurs rozmawiania w języku obcym. Uczy mówienia i rozumienia. Zero gramatyki, zero wykuwania słówek, zero odmian czasowników, które trzeba na pamięć wbić sobie do głowy. "Blondynka na językach" to kurs nauki języków obcych, oparty o zupełnie nową metodę uczenia. Powstała ona w oparciu o moje doświadczenia w nauce języków obcych. Bo pewnego dnia zorientowałam się, że języka obcego można się uczyć na zasadzie logicznej układanki ... Standardowe kursy języków obcych bazują na wyjaśnianiu zasad gramatyki, podając uczniowi przykłady ich zastosowania. W moim kursie najważniejszym założeniem jest to, że języka obcego można się nauczyć instynktownie najpierw zapamiętać dane wyrażenia i zdania poprzez systematyczne powtarzanie ich na głos, a potem zgodnie z zasadą logiki budować z nich własne przykłady. Nauczenie się na pamięć przykładowych konstrukcji oraz ich składowych elementów, pozwala na budowanie nowych zdań i wyrażeń, a więc poprawne posługiwanie się obcym językiem." Beata Pawlikowska Czytaj dalej >> << Zwiń
 • G+J RBA
 • miękka
Mniej Więcej
 • Beata Pawlikowska
 • 2010
 • 0
 • 240
 • 200
 • 140
 • *, 97883-7596-0211
 • 9788375960211
 • Z7144

Recenzje czytelników

Blondynka i niemiecki

Ocena:
Autor:
Data:
Bardzo lubię książki Beaty Pawlikowskiej-o podróżach,ludziach i obyczajach.Z zainteresowaniem sięgnęłam po pozycję "Blondynka na językach..."-wybrałam język niemiecki,bo kiedyś się go uczyłam.Chodziło mi o przypomnienie,w domowym zaciszu,tak samej sobie.I ta książka+płyta się sprawdza!Jest praktyczna,logiczna i dobra.Uczy mówić,a nie tylko wkuwać słówka.Polecam!
Czy ta recenzja była przydatna?

Blondynka na językach. Niemiecki.

Ocena:
Autor:
Data:
Witam,
Książkę kupiłam aby przypomnieć sobie język niemiecki. Do tej pory uczyłam się tylko w szkole i to było już jakiś czas temu.
Forma oraz zawartość podręcznika jest bardzo przejrzysta i przydatna. Bardzo szybko można zarówno się nauczyć posługiwania językiem oraz go sobie odświeżyć.
Polecam.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena