Koszyk 0
Opis:
Najlepszym lekarstwem na złamane serce jest oddać je innym. "Wszyscy nosimy w głowie obraz tego, jak powinno wyglądać nasze życie, namalowany pędzlem naszych pragnień i celów. Tymczasem w ostatecznym rozrachunku okazuje się, że ono nigdy nie wygląda tak, jak sobie wyobrażaliśmy." Kiedy Christina planowała swój wymarzony ślub, nie miała pojęcia, że wydarzenia potoczą się zupełnie inaczej, niż tego pragnęła. Paul również nie przypuszczał ... że pewna zimowa noc w szpitalu okaże się przełomowa w jego życiu. Oboje mieli ułożone plany na przyszłość, wydawało im się, że wiedzą, gdzie i z kim spędzą następne kilka lat. Spotkali się w Peru, w amazońskiej dżungli, gdzie Paul stworzył dom dla porzuconych dzieci. Christina za namową przyjaciółki zdecydowała się pracować tam jako wolontariuszka, by w ten sposób zagoić swoje złamane serce. Jak spotkanie z mieszkańcami sierocińca - gdzieś na krańcach świata - wpłynie na życie Christiny? Jaką rolę odegra w nim charyzmatyczny opiekun dzieci Paul Cook? Czy w dalekiej dżungli można zmierzyć się ze swoimi lękami i nauczyć się patrzeć na życie inaczej? Bliżej słońca to prawdziwa historia, którą opowiedział Richardowi Paulowi Evansowi jej główny bohater - Paul Cook - podczas misji humanitarnej w Peru. Jest to opowieść o narodzinach nieoczekiwanego uczucia, które zbliżyło do siebie więcej niż dwa serca. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Znak
 • miękka
Mniej Więcej
 • Richard Paul Evans
 • 2012
 • 1
 • 316
 • 205
 • 143
 • 978-83-240-1698-3
 • 9788324016983
 • ZAHWI

Recenzje czytelników

Bardzo dobra do poduszki po ciężkim dniu

Ocena:
Autor:
Data:
Jeśli ktoś chce się zrelaksować i wtopić w świat Evansa - książka jest idealna. Pogodna, pełna ciepła i prawdziwych życiowych tematów. Pisana językiem prostym ale trafiającym prosto w serce,podsuwająca rozwiązania. Każdy z nas ma dylematy i problemy miłosne, czasem warto przeczytać coś co może nam rozjaśnić umysł. POLECAM!
Czy ta recenzja była przydatna?

Polecam!

Ocena:
Autor:
Data:
Christina planowała swój ślub z marzeń . Nie miała przewidziała jednak , że często życie biegnie własnym torem. Gdy narzeczony porzucił ja tuż przed ołtarzem przeżyła osobisty dramat . Za namową koleżanki wyjeżdża do Peru jako wolontariuszka .
Paul – lekarz również nie przypuszczał, że pewna noc w szpitalu okaże się przełomowa w jego życiu.
Gdy na jego dyżurze umiera mały chłopiec załamuje się i porzuca karierę lekarską .
Gdy zawodzi go narzeczona ... na której wsparcie liczył wyjeżdża do Peru.
Oboje spotykają się w amazońskiej dżungli, gdzie Paul stworzył dom dla porzuconych dzieci.
Czy spotkanie z opiekunem dzieci z sierocińca wpłynie na jej postrzeganie świata ?
Czy dramat dzieci porzuconych , głodnych i często bitych zmieni ją ?
Czy Paul rezygnując z zawodu lekarza podjął właściwą decyzję ?

Lubię sięgnąć po twórczość Evansa kiedy chcę się zrelaksować ,odpocząć po stresującym dniu w pracy . Nie jest to może literatura „ wysokich lotów” , ale czyta się lekko i przyjemnie .Język powieści jest prosty , przystępny . Dialogi może nieskomplikowane , ale czyta się powieść naprawdę dobrze.
Duży plus dla autora za wybór tematu biednych , porzuconych , żyjących na ulicy dzieci .

Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena