Koszyk 0
Opis:
Pierwsza książka dla najmłodszych czytelników o polskiej reprezentacji piłkarskiej i jej awansie do finałów Euro 2016. Mnóstwo barwnych historii, współczesne i dawne gwiazdy polskiego futbolu, największe sukcesy biało-czerwonych w bogato ilustrowanej opowieści. W tej książce poznamy bohaterów, którzy wywalczyli awans na mistrzostwa Europy w 2016 roku. Dowiemy się, jak rozpoczynały karierę ... gwiazdy m.in. Lewandowski, Glik, Krychowiak, a także najmłodsi gracze, Milik, Linetty, poznamy też bliżej sylwetkę trenera Nawałki. Dla dziewcząt, które marzą o piłkarskiej karierze przedstawiamy sylwetkę wschodzącej gwiazdy polskiej reprezentacji kobiecej, Ewy Pajor. Opisany tu został każdy mecz eliminacji, a zajmującą opowieść dodatkowo wzbogacają sylwetki najsłynniejszych piłkarzy, którzy grali z orłem na piersi, m.in Bońka, Deyny, Smolarka, oraz historia sukcesów reprezentacji na mistrzostwach świata i igrzyskach olimpijskich. To nie koniec atrakcji dla najmłodszych czytelników, bo przewodnikiem po piłkarskich historiach jest dziewięcioletni Kacper. Chłopak dopiero zaczyna interesować się piłką, gra na podwórku, ale chciałby zapisać się do klubu i trenować ją na serio. Z pomocą taty realizuje swoje marzenia. Marzenia w biało-czerwonym kolorze. BONUS - quiz sprawdzający wiedzę o reprezentacji i polskiej piłce nożnej! Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Rebis
 • zintegrowana
Mniej Więcej
 • Romek Pawlak
 • 2015
 • 1
 • 184
 • 248
 • 177
 • 978837818-811-7
 • 9788378188117
 • ZD2R1
 • 10-13 lat, 14-16 lat

Recenzje czytelników

Biało - Czerwone marzenia...

Ocena:
Autor:
Data:
Dzięki wydawnictwu Rebis mamy najmłodsi fani piłki nożnej mają okazję dowiedzieć się czegoś o polskiej reprezentacji. Powstała bowiem pierwsza książka dla najmłodszych czytelników o polskiej reprezentacji piłkarskiej.

Na początku znajdują się wspomnienia drogi Polaków do Euro 2016. Wspomnienia wszystkich meczów oraz statystyk w postaci, wyników, składów, kartek, bramek, dat i miejsca pojedynku.

Poznajemy także najlepszych piłkarzy polskiej reprezentacji ... którzy w znacznym stopniu przyczynili się do awansu na Euro. Poznajemy sylwetki ich i trenera Nawałki. Jeśli mowa o piłkarzach, poznajemy także dawnych bohaterów, którzy zdobywali medale na Mundialu czy Olimpiadzie.

Książkę kończy quiz sprawdzający wiedzę po przeczytaniu książki. Każdy może go sobie zrobić i stwierdzić, czy dobrze zapamiętał wszystkie szczegóły z lektury, która wzbogacona jest wieloma zdjęciami.

Tytuł "Biało - Czerwone Marzenia" nawiązuje do o młodego Kacpra - bohatera książki, który interesuje się piłką nożną i zapisał się do klubu. To on w rozmowie z tatą wszystko wspomina, pyta, opowiada. To o fragmencie z jego życia opowiada książka.

Książka przeznaczona dla najmłodszych czytelników, aby mogli patrząc na zdjęcia i statystyki przypomnieli sobie drogę do awansu Polski na Euro we Francji. Każdy młody fan może także się zafascynować idolami i opowieścią jak dotarli na szczy i zainspirować się być może do zapisania na treningi.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena