Koszyk 0
Opis:
Elliott Cooper jest znanym chirurgiem zmagającym się ze śmiertelną chorobą. Największą radością jego życia jest dorosła już córka Angie, największym pragnieniem - jeszcze raz ujrzeć ukochaną Ilenę, zmarłą tragicznie przed trzydziestoma laty. Jego marzenie może się spełnić - Elliott otrzymuje w prezencie kilka pigułek umożliwiających podróż w czasie. Przez ciekawość zażywa jedną z nich i wkracza na ścieżkę nieprawdopodobnej przygody - cofa się w przeszłość, po raz kolejny przeżywa młodość ... Czy zdoła zmienić bieg wydarzeń i uratować życie ukochanej? Czas zawsze mija zbyt szybko... Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Guillaume Musso
  • 2014
  • 2
  • 320
  • 205
  • 140
  • 978-83-7885-932-1
  • 9788378859321
  • ZBIXK

Recenzje czytelników

"Gdyby młodość wiedziała... Gdyby starość mogła..."

Ocena:
Autor:
Data:
To niewiarygodne jak jedna rozmowa może zmienić życie i jak ingerencja w przeszłość, może zmienić teraźniejszość czy przyszłość. I na pewno każdy z nas zadał sobie w życiu chociaż raz pytanie: "Co by było gdyby...? Gdyby można było cofnąć czas, co zmieniłabym w swoim życiu?".
Moim zdaniem to najlepsza powieść autora, jaką dotychczas czytałam. Pełna emocji i uczuć.
Elliott Cooper, chirurg, dowiedziawszy się, że ma raka ma tylko jedno życzenie ... chciałby zobaczyć jeszcze raz w swoim życiu kobietę, którą kocha, lecz nie żyje już od wielu lat. I dostaje taką szansę. Ale nie wie, jakie konsekwencje przyniosą w teraźniejszości jego podróże w przeszłość. Czy uda mu się ocalić życie ukochanej? Czy nie będzie miało to wpływu na jego życie w teraźniejszości?
Powieść o tym, jak jedna chwila rzutuje na całe nasze życie zmieniając jego bieg, oraz jak ingerencja w przeszłość zmienia naszą teraźniejszość i przyszłość, nie zawsze na lepsze.
Książkę czyta się bardzo szybko i lekko. Wspaniała, wzruszająca historia dająca wiele do myślenia.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

wzruszająca

Ocena:
Autor:
Data:
Rewelacyjna opowieść, którą czytałam jednym tchem. Podróżowanie w czasie urozmaiciło całą fabułę książki. Cały czas trzymałam kciuki głównemu bohaterowi, który starał się zmienić przeszłość. Okazuje się jednak że nie jest to takie proste. Zmieniając przeszłość może dojść do diametrálních zmian terażniejszości, a to nie zawsze wychodzi na korzyść. Goraco polecam!
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena