Koszyk 0
Opis:
„BAŁAGAN” to po „Zniszcz Ten Dziennik” i „To nie książce” kolejne wyjątkowe dzieło autorstwa KERI  SMITH. W tej książce będziesz przekraczać kolejne granice. Jak to jest świadomie i celowo wytrącić się ze stanu stagnacji i bezpiecznej równowagi i postąpić wbrew zasadom, których uczono cię od wczesnego dzieciństwa? Przez całe życie mówiono ci ... aby unikać bałaganu: trzymaj wszystko pod kontrolą, nie wychodź za linię, zrób to idealnie i w żadnym wypadku nie możesz się poplamić. Ta książka wymaga od ciebie przeciwieństwa tego, czego cię uczono. Traktuj ją jak swoją osobistą strefę nieładu. Zadania w książce pozwolą Ci odnaleźć swoje prawdziwe JA. Porzucając utarte schematy i wpojone zasady nauczysz się improwizować, rozwiniesz swoją kreatywność i osobowość. Tu możesz się zatracić, śmiecić, wyżyć i robić wszystkie te rzeczy, które są zabronione w prawdziwym świecie. Wejdź na nieznane terytorium poza wszelką kontrolą. Spróbuj czegoś, czego dotąd nie robiłeś. Zaryzykuj! Czas na BAŁAGAN.  Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Keri Smith
  • 2015
  • 224
  • 205
  • 142
  • *, 9788364853-05-0
  • 9788364853050
  • ZCV4U
  • 14-16 lat

Recenzje czytelników

Poleacm!

Ocena:
Autor:
Data:
Bardzo serdecznie polecam tą książkę, ze względu na kreatywne zadania! Pozdrawiam!
Czy ta recenzja była przydatna?

Zastosowania praktyczne elektryczności

Ocena:
Data:
„Zastosowania praktyczne elektryczności: Przewodnik dla elektryków amatorów” jest książką o tyle zaskakującą, że już na wstępie okazuje się, że to jeden wielki „Bałagan: przewodnik po wypadkach i błędach”. Na próżno szukać tutaj porad majsterkowicza, ale za to sztuka przez wielkie „S” wylewa się już od pierwszych stron.
Bardzo pozytywnie zaskakuje już sam wstęp. Możemy oczywiście darować go sobie, a w zamian stworzyć coś własnego ... nie mniej ja szczerze polecam dogłębną analizę ów słowa wstępnego. Gdy już ustalimy czym tak naprawdę zajmujemy się w tej książce, możemy zacząć proces tworzenia. Właśnie tutaj odkrywamy jak wielkie znaczenie ma samo tworzenie, a nie efekt. Owszem dobrze jest osiągnąć coś co spodoba się komuś z widzów lub po prostu nam, ale w tym wypadku pani Keri Smith krzyczy aż: „zostawcie efekty końcowe w spokoju, działajcie, bawcie się”.
Tradycyjnie mamy paletę zadań do wyboru. Tradycyjnie, możemy darować sobie to wszystko i działać na własną rękę. Ostatecznie, również tradycyjnie możemy wywrócić nasz twórczy „dziennikowy” szał do góry nogami i po prostu potraktować książkę jak zwykły pamiętnik, w którym nie wiadomo po co ktoś wpisał dziwne słowa.
Polecam jednak skupić się na wykonaniu zadań. Wykonaniu, nie efekcie końcowym. Każdy bowiem, potrzebuje się rozluźnić, możemy zatem sobie pomóc. „Nowy kapelusz, jakieś okulary, a może zarost?”
Książka dla każdego, kto choć trochę lubi sztukę.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena