Koszyk 0
Opis:
Bóg Cię kocha – być może ten komunikat słyszysz po raz setny. Książka, która trzymasz w ręku, udowadnia, że to nie jest puste hasło. Masz dom i rodzinę? A może jesteś realizującym się zawodowo singlem? Osiągasz w życiu sukcesy i czujesz się spełniony. Ale czy na pewno jesteś szczęśliwy? Czy nie masz jednak wrażenia, że czegoś ci brakuje? Że jakaś ... część ciebie potrzebuje uzdrowienia? Bob Schuchts, mimo że miał wszystko, nie czuł się szczęśliwy. Bądź uzdrowiony mocą Jezusa to sprawdzony, oparty na faktach poradnik uzdrowienia duszy i odnalezienia wewnętrznego spokoju. Daje proste rady, pokazuje, jak w świecie, w którym liczą się przede wszystkim wartości materialne, odkryć pełną mocy miłość Jezusa i dać duszy odetchnąć. Bob Schuchts jest terapeutą małżeńskim i rodzinnym, który od ponad trzydziestu pięciu lat w swojej pracy kieruje się wiarą katolicką, wykorzystuje charyzmat uzdrowienia. Prowadzi sympozja i szkolenia poświęcone uzdrowieniu duszy. Ze swoją żoną Margie tworzą szczęśliwe małżeństwo, mają dwie córki i siedmioro wnucząt. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Znak
 • miękka
Mniej Więcej
 • Bob Schuchts
 • 2015
 • 1
 • 300
 • 205
 • 140
 • 9788324032808
 • 9788324032808
 • ZCFWP

Recenzje czytelników

powrót do zdrowia

Ocena:
Autor:
Data:
Każdy z nas, jak przypomina autor, ma w sobie tęsknotę za tym, by stać się zdrowym. Stąd ciągłe nasze zainteresowanie szeregiem poradników, nowych pomysłów na styl życia, dietę itp. Jednak tak naprawdę nie chodzi nam o uzdrowienie powierzchni, ale tego, co wewnątrz.
Dlatego warto rozpoznać w sobie to pragnienie i podążyć za tym poradnikiem. Ja odnalazłam tam bardzo przydatne, krótkie pytania do refleksji, które zasiały we mnie owocne przemyślenia.
Czy ta recenzja była przydatna?

szukając drogowskazów

Ocena:
Autor:
Data:
Dla tych, którzy czują, że potrzeba mi uleczenia, odnowienia duszy. Jak znaleźć źródło szczęścia, takie prawdziwe? Co zrobić, gdy się zboczyło ze ścieżki?
Autor przekonuje, że uzdrowienie jest dla każdego, wystarczy go zapragnąć i znaleźć odpowiedni drogowskaz
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena