Koszyk 0
Opis:
Autentyczność w biznesie pozwala ci być sobą w tym, co robisz! Wyróżnia ciebie i twoje usługi oraz sprawia, że twoja marka staje się nie do podrobienia. Pozwala ci też docierać do właściwych odbiorców — twoich idealnych klientów. Bo autentyczność ma moc przyciągania! Poradniki biznesowe często przekazują wiedzę oraz zasady, których należy przestrzegać ... przy budowaniu swojej marki i rozwijaniu firmy, ale bardzo rzadko wspierają w podejmowaniu samodzielnych decyzji, wybieraniu tego, co jest najlepsze akurat dla ciebie, poznawaniu siebie i słuchaniu własnej intuicji. Tym razem jest inaczej! Masz przed sobą praktyczny przewodnik zawierający mnóstwo ćwiczeń, pytań, które należy sobie postawić, a także przykładów tekstów i osób, które zaczęły budować swoją działalność na autentycznym przekazie — pochodzącym z ich wnętrza, czyli zgodnym z tym, kim są, w co wierzą i co jest dla nich ważne. Książka pomoże ci w budowaniu swojej marki (osobistej i firmowej) w sposób autentyczny, który będzie jednocześnie atrakcyjny dla twoich klientów. Przeczytaj ją i sprawdź, czy to podejście jest dla ciebie. Jeśli tak — zacznij działać! Zagadnienia poruszane w książce są bliskie nowym trendom w marketingu, takim jak personal branding, storytelling, contentmarketing. Budowanie marki na autentycznym przekazie to prawdziwa rewolucja w podejściu do biznesu! Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Anna Piwowarska
  • 2015
  • 192
  • 208
  • 140
  • 97883283-0662-2
  • 9788328306622
  • ZCRWC

Recenzje czytelników

Polecam

Ocena:
Data:
Jest jak magnes, wzbudza zaufanie, zaprasza do współpracy! To właśnie ona - autentyczność - niezbędna każdemu, komu zależy na trwałych i owocnych relacjach z otoczeniem, z klientami, z pracodawcą! To umiejętność przydatna nie tylko w życiu zawodowym ale również prywatnym. Tylko czasem jakoś tak ciężko być sobą w 100%. Anna Piwowarska skutecznie przekonuje, że warto!
Moja refleksja po przeczytaniu tego poradnika - "oj muszę się jeszcze duuużo nauczyć!" Ale najważniejsze ... że jest już kierunek i mentor!
Książka "Autentyczność przyciąga. Jak budować swoją markę na prawdziwym i porywającym przekazie?" pomocna będzie nie tylko startującym z własnym biznesem ale także młodym absolwentom wchodzącym na rynek pracy, 'starym wyjadaczom', którzy chcą coś zmienić na lepsze w kreowaniu własnego wizerunku a także tym, którzy kreują swój mały świat w blogosferze.

Korzystając z poradnika (nie tylko czytając - ale pracując głównie nad własnymi pomysłami) dowiecie się jak budować autentyczną markę osobistą by była ona unikalna i rozpoznawalna wśród klientów i współpracowników. Pomogą Wam w tym media społecznościowe, Wasza intuicja i Anna Piwowarska!

Więcej na http://papierowakobietka.blogspot.com/2016/01/autentycznosc-przyciaga-czyli-jak.html#more
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

autentyczność

Ocena:
Autor:
Data:
To, co wyróżnia naszą firmę, to my sami. Przecież nie ma drugiej takiej samej osoby jak my. Dlatego kreując wizerunek firmy, warto pokazać siebie. Jest to bardzo trudne, bo najtrudniej pisze się o osobie, ale ćwiczenie czyni mistrza. Również w tekstach ofertowych warto postawić na oryginalność i zrezygnować ze sztampowych opisów, które możemy znaleźć na setkach stron. Wszystko powinno nas wyróżniać. O tym i o wielu innych kwestiach pisze Anna Piwowarska w książce Autentyczność przyciąga ...

Publikacja ta nie jest pierwszym poradnikiem z zakresu copywritingu i kreowania marki, który przeczytałam. Mogę śmiało powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych książek tego typu, jakie miałam w rękach. Jest napisana prostym, przystępnym językiem i nie obiecuje cudów, ale daje nam coś więcej. Kiedy zastosujemy się do porad w niej zawartych, a także będziemy ćwiczyć nasze umiejętności zgodnie ze wskazówkami, będziemy mogli tworzyć autentyczne treści – nie tylko teksty. Dostajemy narzędzia i wiedzę, która pozwala nam zmienić nasz sposób myślenia o pisaniu, ale i osobie, jako marce.

Autorka zwraca uwagę na niuanse, które pozwalają nam być bardziej autentycznymi w tym co robimy, a także w jaki sposób to przedstawiamy.

W książce znajdziemy porady oraz ćwiczenia, które pozwolą nam lepiej zrozumieć najważniejsze zagadnienia. Jest to książka, która przyda się osobom pragnącym napisać porywający list motywacyjny, stworzyć notkę o sobie na stronie firmowej, ale i tym, które na co dzień pracują ze słowem.
http://www.czytajac.pl/2016/07/autentycznosc-przyciaga-anna-piwowarska/
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena