Koszyk 0
Opis:
Śnieżyca zatrzymuje sierżanta Lópeza na noc w wiosce, do której przyjechał po otrzymaniu wezwania o włamaniu. Wkrótce okazuje się, że znalazł się w złym miejscu, w złym czasie... Kryminał z samouczkiem to niekonwencjonalny kurs skierowany do młodzieży i dorosłych, którzy znają podstawy języka hiszpańskiego (poziom A1-A2). Praca z kursem pozwala poznać współczesne sł ... ownictwo oraz konstrukcje gramatyczne w kontekście, czyli w sposób najbardziej naturalny i sprzyjający zapamiętywaniu. Audiobook zinterpretowany przez profesjonalnego, hiszpańskiego lektora uczy poprawnej wymowy, pomaga w wypracowaniu prawidłowego akcentu oraz rozwija umiejętność rozumienia ze słuchu. Kryminał z samouczkiem to: trzymająca w napięciu akcja tłumaczenia nowych słówek i zwrotów na marginesach – sprawdzasz znaczenie, nie odrywając się od książki solidne podstawy gramatyki, którą poznajesz stopniowo i w małych porcjach blisko 185 ćwiczeń, dzięki którym utrwalasz nowy materiał W pakiecie: książka (272 str) + GRATIS audiobook (1 godz. 30 min) czytany przez native speakera + e-book. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Carlos Solanillos
  • 2016
  • 272
  • 190
  • 135
  • *, 978837788-645-8
  • 9788377886458
  • ZD8S2

Recenzje czytelników

Edgard - Nauka języków obcych dla każdego

Ocena:
Autor:
Data:
W dzisiejszym nowoczesnym i ciągle rozwijającym się świecie ciężko jest funkcjonować bez znajomości dodatkowego języka. Na rynku specjalistycznej literatury mnoży się od dostępnych kursów, fiszek czy też wymyślnych metod, które mają nam pomóc w poznaniu nowego języka. Czy różnią się poszczególne metody nauki? I czy w ogóle są między nimi jakieś różnice? Szukając odpowiedzi na te pytania warto przeszukać dostępne oferty i dać szansę kursom językowym od wydawnictwa Edgard ... którym przyjrzymy się trochę bliżej.
Znajomość przynajmniej jednego obcego języka w obecnych czasach jest absolutnym minimum, jeżeli chodzi o jakiekolwiek funkcjonowanie poza granicami ojczystego kraju. Jednak dążenie do perfekcji tylko w jednym z nich może okazać się błędnym wyborem. Poza nauką chociażby angielskiego, który jest jednym z najczęściej nauczanych języków, warto także zastanowić się nad nauką dodatkowego. Z pomocą przychodzi wydawnictwo Edgard wraz ze swoimi kursami języków: Angielskiego, Hiszpańskiego, Niemieckiego oraz Włoskiego.

Pomimo niewielkich wymiarów każdy kurs jest bardzo treściwy i skomponowany w prosty i przejrzysty sposób, ułatwiający naukę. Twarda, tekturowa obwoluta mieści w sobie zawartość danego kursu, oraz chroni ją przed plamami czy mechanicznymi uszkodzeniami. Po „rozpakowaniu” otrzymamy książkę do nauki wybranego języka, płytę z potrzebnymi nagraniami lektorskimi, ulotki promocyjne oraz kody do ściągnięcia e-booka. Jak widać jest to całkiem sporo i nawet najbardziej wymagający nie mogą narzekać na liczbę dodatków.

Wybrany język poznamy dzięki niesamowitym historiom, które prowadzą nas przez cały tok nauki. Taka forma nie nuży ucznia, a tylko pobudza jego wyobraźnię oraz chęć poznania coraz to nowszych zwrotów i słówek. W połączeniu z nagraniami lektora takie ćwiczenia szybko pozwolą utrwalić gramatykę, a także sprawią niesamowitą frajdę każdemu, kto podejmie się nauki. Dodatkowo na marginesach znajdują się tłumaczenia najtrudniejszych wyrazów, a na końcu przydatny słownik dla zapominalskich. Każdy rozdział został zaopatrzony w specjalne ćwiczenia, które na bieżąco sprawdzają nasze postępy. Przyjemna dla oka i umysłu forma nauki jest na wyciągnięcie ręki.

Kursy językowe od wydawnictwa Edgard to niesamowity wstęp do nauki języków obcych. Niezależnie od poziomu zaawansowania każdy znajdzie coś dla siebie. Ciężko wytykać jakiekolwiek błędy, to rzetelnie opracowane kursy, które pomogą każdemu chętnemu podjęcia nauki. Gorąco polecam każdemu, kto pragnie szlifować swoje umiejętności. Niewygórowana cena w połączeniu z oferowaną treścią są najlepszą ofertą na rynku z jaką do tej pory się spotkałem. W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak zagłębić się w kolejnej historii i uczyć się kolejnego języka obcego.

W tym wypadku powstrzymam się od wystawienia oceny. Każdy chętny oceni produkt według swojego gustu. Różne są chęci i zapał do nauki, niemniej warto spróbować, bo nic się nie traci, a można jedynie zyskać.

Chodara Krzysztof

W tym miejscu pragnę podziękować wydawnictwu Edgard za przekazanie kursów językowych do recenzji.


Po więcej recenzji zapraszamy na blog KZTK:
http://koszztk.blogspot.com/
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena