Koszyk 0
Opis:
Wyjątkowy album, znakomite, pięknie ilustrowane źródło informacji o polskiej awifaunie. Praktyczny przewodnik i skarbnica ciekawostek dla początkujących obserwatorów ptaków i doświadczonych ornitologów. Autorzy, przyrodnicy i uznani ornitolodzy, na co dzień zajmujący się badaniem i obserwacją ptaków w ich naturalnym środowisku, klarownie i ciekawie prezentują niemal 500 gatunków ptaków obserwowanych w naszym kraju – zarówno tych pospolitych, jak i niezwykle rzadkich.
Mniej Więcej
  • Michał Radziszewski, Mateusz Matysiak
  • 0
  • 352
  • 339
  • 250
  • 9788377056592
  • 9788377056592
  • ZBQBT

Recenzje czytelników

Przepiękny atlas

Ocena:
Autor:
Data:
Pierwszy raz zetknęłam się z tą książką w bibliotece. Od razu mi się spodobała. Przykuwająca wzrok, twarda oprawa, sprawiła, że nie mogłam przejść obok niej obojętnie. Kilka dni temu, taką samą książkę kupiłam za pośrednictwem Księgarni Martas. I teraz mam już swój egzemplarz, na zawsze
i w każdej chwili mogę do niego zajrzeć.
Interesuję się przyrodą. Uwielbiam ją fotografować, a ptaki, są szczególnie wdzięcznymi modelami. To perfekcyjne, pełne gracji stworzenia ... których świat skrywa wiele tajemnic. Atlas Ptaków, pozwala wejść do tego świata. Poznać zwyczaje skrzydlatych przyjaciół, tryb życia, miejsca gniazdowania i ich występowanie, zaznaczone na mapie, dołączonej do każdego opisywanego gatunku. Przepiękne i unikatowe zdjęcia ilustrujące dany gatunek ptaka, są wielką ozdobą tej książki. Właśnie takie, chciałabym mieć w swoim portfolio.
Dodatkowo, w atlasie przedstawione są największe ptasie ostoje w Polsce, z opisem najciekawszych zakątków polecanych do obserwacji. Już dziś wiem, że całą pewnością odwiedzę kilka tych miejsc.
Gorąco polecam tą książkę wszystkim miłośnikom przyrody tym dużym i tym małym.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Atlas ptaków

Ocena:
Autor:
Data:
Książki z tej serii są wspaniałe. Format książki i gruba oprawa sprawiają, że książkę świetnie się przegląda. Zgromadzone fotografie pomagają w identyfikacji gatunków ptaków, a opisy zwyczajów i miejsc bytowania ułatwiają ich znalezienie. Szczególnie polecam tym, którzy prowadzą fotograficzne bezkrwawe łowy. Dzięki atlasowi zidentyfikowałam wszystkie dotychczasowo napotkane ptaki.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena