Koszyk 0
Opis:
Niccolo Polo, ojciec Marco, ujawnia historię, którą utrzymywał w tajemnicy przez całe życie - historię Altaira, jednego z najznamienitszych asasynów Bractwa. Altair podejmuje się ważnej misji i wyrusza w podróż do Ziemi Świętej. By dowieść swojego poświęcenia, zmierzy się z dziewięcioma śmiertelnymi wrogami, pośród których znajdzie się sam przywódca templariuszy, Robert de Sable. Podczas niezwykłej wyprawy Altair odkryje prawdziwe znaczenie Creda Asasynów ... Nikt nigdy wcześniej nie opowiedział o losach Altaira: o jego brzemiennej w skutki podróży, która zmieniła bieg historii; o nieustającej walce ze spiskiem templariuszy; o tragedii, jaka stała się udziałem wielkiego asasyna i jego rodziny oraz o haniebnej zdradzie najbliższego przyjaciela. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Oliver Bowden
  • 2012
  • 0
  • 500
  • 210
  • 140
  • 97883-6142-8701
  • 9788361428701
  • ZAKBP

Recenzje czytelników

Dobra historia na początek

Ocena:
Autor:
Data:
"Tajemna krucjata", tak jak pozostałe części, opisuje fabułę tym razem pierwszej gry z serii Assassin's Creed. Mamy okazję poznać Altaira, młodego mistrza asasynów; nie tylko podczas misji zabicia dziewięciu celów, co jest naszym zadaniem w grze, ale także mamy rozdziały poświęcone jego dzieciństwu i dawnej przyjaźni z Abbasem. Część trzecia opowiada fabułę gry na Play Station Portable - Bloodlines, podczas której Altair wraz z templariuszką Marią udaje się na Cypr ... w celu odnalezienia archiwum templariuszy. Czwarta część jest poświęcona historii Altaira jako staruszka - zdradzonego i zranionego jeszcze bardziej niż na początku opowieści, który mimo wszystko nie poddał się. Wykorzystując mądrość zebraną przez dwadzieścia lat rozpaczy, drogą pokoju znów wraca na swoje miejsce i jedna zakon.

Książkę czyta się przyjemnie, potrafi wciągnąć. Fabuła jest dosyć obszerna i nawet znając ją z gry dobrze się czyta, choć w pierwszej połowie powieści brakuje trochę opisów i refleksji podczas misji. A jeśli komuś nie podobała się pierwsza część gry, to po przeczytaniu pewnie zmieni zdanie :).
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Assassin's Creed. Tajemna krucjata

Ocena:
Autor:
Data:
Wartka akcja powieści trzyma w napięciu. Konflikt pomiędzy templariuszami i assasynami nie słabnie. Wielki Mistrz assasynów, Altair pomimo tragedii rodzinnej jaka go dotyka, jest nieugięty wobec przeciwności. Polecam tym, którzy grali w grę jak również pozostałym :).
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena