Koszyk 0
Opis:
Pierwsza w Polsce książka z kolorowymi przykładami i inspirującymi mottami przy każdej ilustracji znanej rysowniczki. Strony perforowane- łatwe do wyrywania i podarowania. Wprowadź odrobinę fantazji do szarej codzienności. Zanurz się w świecie fantastycznych kwiatów. Nie potrzebujesz zdolności artystycznych, by stworzyć swoją własną piękną kompozycję. Eksperymentuj z wyobraźnią ... albo kieruj się wskazówkami i przykładami z początku książki: jak kolorować kredkami, flamastrami czy akwarelami. A jeśli chcesz, możesz łatwo wyrwać każdą kartkę i mieć własny obrazek do powieszenia na ścianie czy podarowania - z inspirującym cytatem na odwrocie. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Amber
 • miękka
Mniej Więcej
 • Valentina Harper
 • 2015
 • 1
 • 72
 • 277
 • 217
 • 9788324155248
 • 9788324155248
 • ZCRA8

Recenzje czytelników

www.recenzjeknigoholiczki.blogspot.com

Ocena:
Autor:
Data:
Nie samymi książkami Knigoholiczka żyje, lecz kocha też kolorować. To zajęcie- przez wielu wyśmiewane (bo przecież kolorowanie jest dla dzieci) w miarę upływu czasu zyskuje coraz więcej fanów. Wydawane są coraz to nowe książki do kolorowania. Marzeniem wielu osób jest mieć je wszystkie, lecz kiedy znaleźć czas na pokolorowanie wszystkiego. To wbrew pozorom- pracochłonne, pożerające czas i nietanie hobby.
"Kwiatami" zachwyciłam się w momencie gdy zobaczyłam ... że są w ofercie Wydawnictwa Amber. Nie wiedząc co mają w środku- przypuszczałam, że zyskają moją sympatię.
Tak też było. Do naszych rąk trafia pięknie wydana książka do kolorowania. Jest pierwszą w Polsce, w której można znaleźć kolorowe obrazki obrazujące techniki kolorowania.
Każdy rysunek znajduje się na oddzielnej stronie. Okazało się to bardzo dobrym rozwiązanie bowiem papier jest tak cienki, że obrazki, które pokolorowano flamastrami- przebijają na drugą stronę. Gdyby było drukowanie dwustronne trzeba by było pogodzić się z utratą niektórych obrazków, a przecież nie o to chodzi.
Wydawnictwo podsuwa czytelnikom pomysł: można wyrwać kartkę z rysunkiem i komuś podarować (na odwrocie każdej strony znajdziemy piękny aforyzm. Tylko czy to dobre rozwiązanie? Nie zachęcają mnie takie pozycje na rynku, które można mazać, giąć i tak dalej- także pewnie i tu chciałabym mieć wszystko w jednym miejscu.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena