Koszyk 0
Opis:
Nic na ziemi nie sprawi, że wampir o złamanym sercu zakocha się znowu... Po 499 latach istnienia Connor Buchanan doszedł do nieuchronnego wniosku: jest zimnokrwistym draniem. Patrzył, jak jego przyjaciele - biedni, romantyczni głupcy - rzucają się w miłość na łeb na szyję. Ale nie Connor. On wie, że miłość prowadzi wyłącznie do bólu... Marielle nie jest taka jak inne kobiety, a jej nieziemska uroda skrywa piekielnie groźną tajemnicę. Czy Connor może czuć się przy niej bezpieczny ... Czy sparzy się jak poprzednio, czy może dotyk Marielle uleczy jego serce? I czy Marielle wystarczy anielskiej cierpliwości, by sprawić, żeby seksowny nieśmiertelny zapomniał o przeszłości i poznał wreszcie nieziemską rozkosz... Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Amber
 • miękka
Mniej Więcej
 • Kerrelyn Sparks
 • 2013
 • 1
 • 336
 • 205
 • 130
 • 978-83-241-4465-5
 • 9788324144655
 • ZAQWK

Recenzje czytelników

Anioły i Wampiry- recenzja

Ocena:
Autor:
Data:
Jak zwykle Pani Sparks nie rozczarowała mnie.
„Anioły i wampiry” to historia Connora- wampira i Marielle- anioła śmierci.
Od początku książki miałam wrażenie, jak bym czytała osobną książkę, nie mającą nic wspólnego z tym cyklem. Anioły po raz pierwszy pojawiły się w tej części, dzięki czemu powiało świeżością. Marielle odebrano skrzydła, ponieważ chciała uratować dwoje dzieci. Connor znalazł ją w bardzo złym stanie i zabrał do Romatechu. Tam niechcący skrzywdziła Shanne ... Anielica bardzo pragnie wrócić do nieba. Wraz z Connorem trenują, aby pokonać Malkontentów. Ich uczucia względem siebie, szybko przeradzają się w miłość. Connorowi na duszy ciąży wielka zbrodnia sprzed lat i tylko Marielle może go uleczyć.
Akcja toczy się bardzo szybko i nim się obejrzałam a dotarłam do końca książki. Bardzo się cieszę, że autorka doprowadziła do ostatecznego starcia z Casmirem. Wątek ten był już ciut nużący. Bohaterowie z poprzednich części, występują i w tej, dzięki czemu poznajemy ich dalsze losy.
Wszystkim fanom gatunku polecam. Autorka zapewniła mi odpowiednią dawkę humoru i subtelnej erotyki. „Anioły i Wampiry” jest delikatną historią miłości, która wciąga od pierwszej kartki. Trudne wybory i poświęcenie sprawiły, że książka była poważniejsza i miejscami łzawa. Historia Connora i Marielle stała się moja ulubioną z całego cyklu, jednak niecierpliwie czekam na następną książkę Pani Kerrelyn Sparks.
5-/6
http://ksiazkimoni.blox.pl/2013/01/Anioly-i-Wampiry-Kerrelyn-Sparks-recenzja.html
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Anioły i wampiry

Ocena:
Autor:
Data:
Dziesiąta część serii o wampirach, zapoczątkowanych „Jak poślubić wampira milionera”. Trzeba przyznać, że mimo imponującej liczby pozycji, Pani Sparks nadal potrafi zaskakiwać i to pozytywnie :)

Tym razem pojawiają się w świecie wampirów, również Anioły. Zaskoczenie tym większe, że do tej pory raczej autorka nie wprowadzała większych zmian w swoich historiach. A jednak, wszystko genialnie się łączy ze sobą. I tak, Connor ... który przeżywa „kryzys wieku średniego” jakkolwiek śmiesznie by to nie brzmiało, jeśli chodzi o czterysta 499-letniego wampira. Nie znajduje sensu życia, dlatego nie zważa na żadne niebezpieczeństwo podczas misji. W tym, jakże trudnym dla niego momencie, znajduje niezwykłą dziewczynę, poranioną przez pobratymca. Nie wie, że znaleziona przez niego dziewczyna (Marielle), jest nie tylko aniołem, ale do tego Aniołem Śmierci. Przez przypadek, dochodzi do tego, że Shanna jest na skraju śmierci poprzez dotknięcie Anioła i tylko przemiana w wampira (choć przedwczesna) ją uratowała.

Tak oto, rozpoczyna się historia Marielle, upadłego anioła i Connora, wampira z problemami :) Cała fabuła jest dobrze przemyślana i idealnie się wpasowała w całą serię. Nic tu nie jest przypadkowe, wszystko jest powiązane ze sobą, każdy wątek. Niezwykle ciekawie było się przyglądać pierwszym krokom stawianym przez Marielle w świecie ludzkim. Jej ciekawość bawiła mnie przez całą książkę.
„- O czym rozmawiałaś z dziewczynami?
- O mnóstwie spraw – odparła. – O zasadzie trzech kroków, seksie oralnym…
- Chryste Panie. – Przycisnął dłoń do czoła. – Miały cię nauczyć, jak się myje włosy szamponem, a nie udzielać ci instrukcji na temat seksu oralnego! (…)” :D

Naprawdę warto przysiąść do tej książki. Jest zabawna, momentami romantyczna jak diabli, przerażająca, wzruszająca, z wartką akcją w tle. Jednym słowem – fascynująca :P Jest to pozycja, która umili nam wieczór i sprowadzi przyjemne sny.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena