Koszyk 0
Opis:
W drugiej części kursu Angielski w Karteczkach Słownictwo dla Początkujących znajduje się 1000 karteczek z najbardziej popularnymi angielskimi słówkami, o różnej tematyce i razem z karteczkami z części pierwszej stanowią dobrą podstawę do porozumiewania się i rozumienia w języku angielskim. Kurs jest zbliżony do poziomu Key English Test (KET), oraz A2 Rady Europy. Angielski w Karteczkach to doskonały sposób na skuteczną i wyjątkowo sprawną naukę pojedynczych słówek ... całych zwrotów oraz najczęstszych kolokacji. Każdy poziom zaawansowania to starannie dobrane słowa, dokładnie odzwierciedlające język używany przez rodowitych Brytyjczyków. Z ich pomocą nauka staje się łatwiejsza i bardziej skuteczna! Co dostajesz? Tysiąc "Angielskich Karteczek" w praktycznym pudełku, a do tego GRATIS: * kolorowe zakładki do segregowania karteczek * mini CD z wymową prezentowaną przez native speakera * przenośne etui ze smyczą Co musisz zrobić? Wystarczy poświecić na naukę tylko 20 minut dziennie. Metoda polega na systematycznym segregowaniu słówek pomiędzy kolorowymi zakładkami, które oznaczają stopień ich znajomości (instrukcja wewnątrz opakowania). Jest to sposób niezwykle szybki, skuteczny i sprawdzony przez miliony użytkowników. Możesz się uczyć w autobusie, w domu, na uczelni, czy w pracy. Sprawdź a zobaczysz, że to możliwe! Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • 2013
  • 1000
  • 250
  • 91
  • 978-83-64183-04-1
  • 9788364183041
  • ZB9UJ

Recenzje czytelników

Świetny kurs

Ocena:
Autor:
Data:
Zbliżają się wakacje, więc pewnie niejeden z Was będzie wypoczywać na ciepłych zagranicznych plażach, chodzić po krętych górskich ścieżkach Alp czy zwiedzać monumentalne zabytki najsłynniejszych miast świata. Tylko na jakim poziomie jest twój angielski? Czy będziesz w stanie bezproblemowo porozumień się z obcokrajowcami? A może masz zgoła inne plany i po prostu chcesz wzbogacić zasób swoich słów po angielsku, przygotować się do matury albo podjąć pracę w zagranicznej firmie ... Jeśli język obcy dotychczas nie należał do twoich najmocniejszych stron to najwyższy czas to zmienić. I nie warto wmawiać sobie, że nie dasz rady, bo to nieprawda. Nie ma rzeczy niemożliwych!

Wydawnictwo Compagnia Lingua oferuje najwyższej jakości produkty do nauki języków obcych. W ich ofercie znajdziecie między innymi fiszki angielskie ze słownictwem dla początkujących. Właśnie ten kurs trafił w moje ręce i tym samym sprawił mi wiele radości i przyjemności. Ilość słówek jakie udało mi się przyswoić w przeciągu jednego miesiąca sumiennego korzystania z kursu przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak tylko sięgać po kolejne karteczki i systematycznie podnosić poziom mojego angielskiego. A może w przyszłości pokuszę się też o naukę innego języka- niemiecki, hiszpański, francuski? Kto wie!

Na opakowaniu fiszek czytamy, że „Angielski w karteczkach to doskonały sposób na skuteczną i wyjątkowo sprawną naukę pojedynczych słówek, całych zwrotów oraz najczęstszych kolokacji. Każdy poziom zaawansowania to starannie dobrane słowa, dokładnie odzwierciedlające język używany przed rodowitych Brytyjczyków. Z ich pomocą nauka staje się łatwiejsza i bardziej skuteczna.”

W skład kursu wchodzi 1000 starannie dobranych słówek, które umożliwiają opanowanie języka angielskiego w stopniu podstawowym. Na jednej stronie fiszki widnieje wyraźnie napisane określone słówko w języku polskim oraz przykładowe zdanie po polsku z wytłuszczonym słówkiem, którego właśnie się uczymy. Na odwrocie natomiast znajduje się odpowiednik polskiego słówka w języku angielskim- również wyrazisty i przykuwający uwagę odbiorcy, przykładowe zdanie po angielsku, symbol oznaczający określony dział z jakiego pochodzi słówko oraz specjalny kod, który umożliwi nam odnalezienie na dołączonej do kursu płycie mini CD odpowiedniego nagrania native speakera. Oprócz tego w kartoniku z kursem znajdziemy dodatkowe karteczki in blanco do samodzielnego uzupełniania, kartę symboli z odpowiadającymi im kategoriami oraz przegródki, umożliwiające podział 1000 słów na grupy takie jak: do nauki, uczę się, powtarzam oraz umiem. Ciekawym dodatkiem do kursu jest etui ze smyczą, dzięki któremu możemy zabierać karteczki ze sobą gdziekolwiek chcemy, bez obaw, że ulegną one zniszczeniu lub nam się pogubią czy porozsypują np. wrzucone gdzieś do torby. Dzięki temu z fiszek możemy uczyć się praktycznie wszędzie i o każdej porze. Nieważne czy właśnie jedziesz do szkoły, pracy, odpoczywasz w domu, spacerujesz po parku czy też może siedzisz na kolejnym nudnym wykładzie na uczelni.

Mimo, że taki kurs angielskiego jest naprawdę świetną rzeczą, to zabrakło mi w nim kilku rzeczy, które jeszcze bardziej umiliłyby naukę i podniosły efektywność kursu. Od dawna wiadomo, że jeśli oddziałujemy na kilka zmysłów jednocześnie to nasz mózg szybciej zapamiętuje różne informacje i dlatego też myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby umieszczenie na każdej z fiszek obrazka lub jakiegoś elementu graficznego odzwierciedlającego dane słówko lub bezpośrednio z nim związanego. Zabrakło mi także numeracji fiszek, a co za tym idzie lepszego posegregowania ich działami. Taka numeracja z pewnością pozwoliłaby też na szybsze odnalezienie odpowiedniego nagrania na płytce.

Podsumowując ucząc się dziennie 25 słówek przez około 30 minut mój poziom wiedzy z języka angielskiego stale wzrasta, a dzięki powtórkom co określony czas raz nauczone hasła pamiętam trwale. Wkładając odrobinę wysiłku, systematyczności i chęci nauki można bardzo dużo zdziałać.

Szczerze polecam kursy językowe wydawnictwa Compagnia Lingua. W ich ofercie znajdziecie także karteczki z języka niemieckiego, hiszpańskiego czy francuskiego a także ze specjalistycznym słownictwem dotyczącym prawa czy medycyny. Uczcie się języków, świat czeka na Was!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena