Koszyk 0
Opis:
Wielka Brytania po aferze podsłuchowej tabloidu "News of the World". Kontrowersyjny dziennikarz śledczy ginie w okolicznościach wskazujących na samobójstwo. Jego siostrzeniec, odbywający staż w londyńskiej gazecie, nie wierzy w oficjalną wersją wydarzeń. Podejmuje prywatne śledztwo i wpada na trop intrygi rodem z najlepszych powieści Fredericka Forsytha. Rozwiązanie wymaga przebiegłości błyskotliwego detektywa Edwardsa, który przeniknie w mroczny świat mariażu polityki, biznesu i mediów ... Współczesna Anglia targana skandalami medialno-politycznymi, tajne stowarzyszenia, listy pełne klątw i gróźb oraz początkujący dziennikarz szukający prawdy. „A Way Out of Hell” to wyjątkowa książka do nauki języka angielskiego. Dzięki lekturze wciągającej historii poznasz współczesne angielskie słownictwo, utrwalisz poprawne konstrukcje leksykalno-gramatyczne i przekonasz się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć! Materiał przeznaczono dla użytkowników posługujących się językiem angielskim na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2). Angielski Kryminał z ćwiczeniami to: - nauka współczesnego angielskiego słownictwa - ponad 80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych - na marginesach tłumaczenia trudniejszych słówek - klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek angielsko-polski Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Timothy Tudor-Hart
  • 2013
  • 1
  • 152
  • 190
  • 135
  • *, 9788377882597
  • 9788377882597
  • ZB3FX

Recenzje czytelników

Polecam

Ocena:
Autor:
Data:
Ciekawa forma nauki poprzez czytanie ciekawych kryminałów. Fajna alternatywa dla tych co chcą zacząć czytać po angielsku, ale bez rzucenia się na głęboką wodę tylko małymi kroczkami zaczynając od poziomu A2 do B2 gdy poczuje się na siłach by zwiększyć stopień zaawansowania.
Duży atutu za podkreślenie trudniejszych słów i tłumaczenie na polski z boku książki oraz późniejsze utrwaniem słownictwa w formie ćwiczeń na kolejnych stronach opowiadania.
Czy ta recenzja była przydatna?

Nauka Angielskiego z kryminałem

Ocena:
Autor:
Data:
Serdecznie polecam, książka ta jest połączeniem nauki z przyjemność czytania. Przy okazji poznaje się współczesne angielskie słownictwo.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena