Koszyk 0
Opis:
Zombi istnieją naprawdę. Pogódźcie się z tym. Jestem coraz silniejsza, coraz więcej umiem. Mogę samą myślą sprawić, że z każdego zombi zostanie garść popiołu. Wygrałam kilka bitew z siłami zła, ale zapłaciłam za to wysoką cenę. Okazało się, że to jeszcze nie koniec wojny. Teraz musimy się zjednoczyć, bo gramy o najwyższą stawkę. Albo znó ... w nauczymy się być ludźmi, albo przestaniemy istnieć. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Gena Showalter
  • 2016
  • 416
  • 215
  • 145
  • 97883276-1686-9
  • 9788327616869
  • ZD6PP

Recenzje czytelników

Alicja królowa zombi powróciła!

Ocena:
Autor:
Data:
Długo oczekiwana kontynuacja "Kronik białego królika" nareszcie ukazała się na polskim rynku. "Alicja i uczta zombi" Geny Showalter to już czwarta część przygód młodej pogromczyni zombi. Bohaterka po raz kolejny musi zmierzyć się z wrogimi siłami.

Alicja wkracza w dorosłość - ma już osiemnaście lat. Przez kilka poprzednich lat nabyła wiele niezwykłych umiejętności. Umie przy pomocy energii zamienić zombi w popiół. Potrafi poruszać się z nieludzką prędkością. Poza tym ... przewiduje przyszłość i czyta z umysłów innych ludzi. Może też opuścić własne ciało.

Podczas gdy była pewna, że wygrała wojnę z Animą, okazuje się, że organizacja powróciła ze zdwojoną siłą. Wskutek poprzednich walk Alicja straciła wielu przyjaciół, a jej przyjaciel Frosty miłość swojego życia - Kat. Ta zginęła wskutek zdrady Camilli. Okazuje się, że by ostatecznie unicestwić zombi, Alicja i Frosty muszą połączyć siły ze zdrajczynią...

Gena Showalter stworzyła serię, obok której nie można przejść obojętnie. Czwarta część przygód Alicji to idealne ukoronowanie trzech poprzednich tomów. Kroniki białego królika to powieści pełne akcji i zaciętych walk z zombi, ale też z wątkami o miłości i przyjaźni. Idealne połączenie fantasy i obyczajówki dla młodzieży.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Inwazja zombi

Ocena:
Autor:
Data:
Autorka zauważalnie postawiła w czwartym tomie serii na większą akcję - Anima, z którą walczą bohaterowie nie daje za wygraną, a zombie wciąż pojawiają się z upartą rządzą zdobycia tego co się im należy. Wydaje się, że jedynym sposobem na wygraną jest połączenie siły i pozbycie się raz na zawsze panoszącego się bezczelnie zła. W tym sporze jednak nie zabraknie bólu i cierpienia: w końcu sami pamiętacie jak tragicznie zakończyły się wydarzenia trzeciego tomu. Mimo ... że Alicja jest co raz silniejsza, nie jest powiedziane, że w końcu uda jej się wygrać walkę z Animą. Dlatego jak sami widzicie - akcja po części młodzieżowa, po części romantyczna, zbacza na bardziej wojenne tory i zmienia się: jest płynniejsza, szybsza i pojawia się rozwinięcie wątków, których i tak było już do tej pory dużo. Przez to nie brakuje atrakcji, których miłośnik serii nie może nie zauważyć. Całość dopełnia język - lekki i nieskomplikowany, dokładnie taki, jak cała historia.

"Każdy koniec jest nowym początkiem nowego końca."


"Alicja i uczta Zombi" to historia dedykowana dla fanów historii, przyjaciół Alicji i zwolenników zwalczania zombi. Bo prawda jest taka, że chociaż to dobra książka i sama czekałam na jej premierę z przejęciem - autorka powinna poprzestać na trylogii. Musicie jednak wiedzieć, że autorka w żadnym wypadku nie przestaje zaskakiwać swoją nietypową mieszanką. Czy miłość w świecie zombi? Gena Showalter udowadnia, że tak - a ja jej wierzę.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena

W zestawie taniej

29,27 Dostępny Wysyłamy w 4-6dni
26,28 29,20
27,78 30,87

W zestawie taniej

Kupując zestaw oszczędzasz:
6,01 zł

Cena zestawu:

83,33 zł
89,34 zł
Oszczędzasz6,01 zł
Dostępne Wysyłka 24h