Koszyk 0
Opis:
Propozycja dla mamy i taty, którzy chcieliby uwiecznić pierwsze uśmiechy, pierwsze ząbki i pierwsze kroki swojego maleństwa nie tylko na zdjęciach czy filmach. Album zawiera nastrojowe, wzruszające ilustracje i miejsca na wklejanie zdjęć. Prowadząc ten pamiętnik, rodzice ofiarują swojemu dziecku wspaniała kronikę pierwszego roku jego życia.
  • Debit
  • twarda
Mniej Więcej
  • Jacopo Rotta
  • 2014
  • 52
  • 268
  • 248
  • *, 9788371679957
  • 9788371679957
  • ZCFK2

Recenzje czytelników

Album naszego dziecka

Ocena:
Autor:
Data:
Albumów na rynku wydawniczym znajdziemy naprawdę ogrom. Ja sama od jakiegoś czasu przyglądałam się przeróżnym. Wiele z nich było, albo typowo dla dziewczynki, albo typowo dla chłopca. I choć ja wiem, że ma być chłopiec to przecież wszystko jest możliwe. Mało razy się zdarzało, że lekarze się mylili i przy porodzie było zaskoczenie kiedy dzieciątko okazywało się innej płci ;) ?

Tutaj wszystkie zamieszczone teksty osobowe zakończone są dwoma końcówkami, na przykład "urodziłam/-em" ... "byłam/-em", "miałam/-em", "podróżowałam/-em" itd. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie, bo dzięki temu taki album możemy zakupić już dużo wcześniej lub podarować komuś w prezencie nawet jeśli płeć dziecka nie jest jeszcze znana ;)
album ten jest niezwykle kolorowy i pełen pięknych zdjęć przedstawiających różne cudne maluszki :) Moim zdaniem to wspaniała pamiątka dla wszystkich rodziców! Ja już uzupełniłam kilka pierwszych ciążowych informacji. Już nie mogę doczekać się kiedy zacznę wpisywać kolejne pierwsze razy i inne ważne dla nas chwile :) Jak pewnie sami zauważyliście ta książka stanie się zbiorem naprawdę ciekawych wspomnień. Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić ją zarówno jako prezent dla kogoś bliskiego jak i dla wszystkich przyszłych rodziców! Cudny albumik, który warto mieć na pamiątkę!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Album naszego dziecka

Ocena:
Data:
Masę radości sprawił mi "Album naszego dziecka", w którym można zamieścić mnóstwo informacji o swoim maluszku - od jego życia płodowego do pierwszych urodzin. Na pierwszej stronie zatytułowanej "W brzuszku mamy" jest specjalnie wyznaczone miejsce do umieszczenia zdjęcia USG, a także paru niezwykle ważnych dat - kiedy mama dowiedziała się o ciąży, kiedy poczuła pierwsze ruchy, a także przewidywany termin porodu. Kolejne strony również dzielą się na poszczególne kategorie ... chociażby "Moje urodziny", gdzie można zamieścić wszelkie informacje o maluszku wraz z jego wymiarami, grupą krwi, czasem trwania porodu i momentu zagojenia się pępka, "Jestem w domu!" wraz z dniem powrotu ze szpitala, osobami witającymi nowego członka rodziny, pierwszym adresem maluszka, kolorem ścian oraz miejscem, gdzie stanęło łóżeczko, "W kąpieli" wraz z datą pierwszej domowej kąpieli, opisem reakcji na wodę, nazwami pierwszych kosmetyków czy ulubionych kąpielowych zabawek. Album posiada również mnóstwo stron, na których można umieścić istotne informacje, które normalnie mogłyby ulecieć z pamięci, a dzięki zapisywaniu ich na bieżąco - zarówno rodzice, jak i maluszek, z radością mogą powracać do nich latami. Jestem przekonana, że takie zapiski przyniosą nam wiele wzruszeń, szczególnie kiedy Jaś będzie już Janem... :)

Album zachwyca nie tylko funkcjonalnością oraz możliwością zawarcia w nim wielu informacji, ale również szatą graficzną - prostą i nieupstrzoną niepotrzebnymi dodatkami, a jedynie pojedynczymi zdjęciami przepięknego i przesłodkiego maluszka. Jestem przekonana, że taki album to idealny prezent dla przyszłych albo świeżo upieczonych rodziców - zdecydowanie lepszy i bardziej przydatny niż kolejne ubranko czy następna zabawka.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena