Koszyk 0
Opis:
Air Babylon opisuje 24 godziny z życia linii lotniczej na brytyjskim lotnisku. Akcja książki rozkręca się z godziny na godzinę wprowadzając czytelnika w znane tylko pracownikom lotniska kulisy pracy w branży lotniczej. W dowcipny sposób opisuje zarówno perypetie obsługi naziemnej oraz powietrznej, jak i przedziwne historie pasażerów. Opowieść narratora - managera linii lotniczych czyta się jednym tchem. Cytat z książki: Pasażerowie pakują mózgi do walizek. Są zawsze zdezorientowani ... rozproszeni i najwyraźniej niezdolni do zajęcia się sobą. Autorzy: Imogen Edwards-Jones, autorka bestsellerowej serii książek ujawniających kulisy takich branż jak luksusowe hotele, linie lotnicze, branża modowa czy muzyczna. Serię rozpoczął Hotel Babylon, przetłumaczony do tej pory na ponad siedemnaście języków. Kolejne książki Imogen Edwards-Jones to między innymi: Fashion Babylon, Pop Babylon i Szpital Babylon. Autorka z mężem i córka mieszka w Londynie Autor Anonimowy, to grupa pracowników lotniska, zarówno obsługi naziemnej, jak i powietrznej, którzy doskonale znają branżę lotniczą od środka. Ich tożsamość jest utajniona celowo, żeby ich chronić. Czytaj dalej >> << Zwiń
  • Pascal
  • miękka
Mniej Więcej
  • Imogen Edwards-Jones, Autor Anonimowy
  • 2011
  • 448
  • 198
  • 127
  • 978-83-7513-841-2
  • 9788375138412
  • ZA78Q

Recenzje czytelników

Ciekawy pomysł na bestseller

Ocena:
Autor:
Data:
To niesamowite, jak banalne sąniektóre rzeczy, a my nie potrafimy na to wpaść….

Właśnie tak banalny patent nabestseller znalazła sobie Imogen Edwards – Jones w swoim cyklu książek Babylon.Każda z tych pozycji opisuje jakiś biznes od środka, czyli od tej bardziejzacienionej strony, której my, szaraczki korzystający z usług nie mamy prawapoznać. A jednak, kiedy mamy obiecaną anonimowość, język sam rwie się do opowieści. Jak na razie powstały książki o hotelach, liniach lotniczych ... ekskluzywnych kurortach na wyspach, organizacji wesel, świecie muzyki, mody i szpitalach. W Polsce doczekaliśmy się na razie tylko pozycji o modzie, hotelach, liniachlotniczych i już niedługo o popie, czyli świecie muzyki. Nie jest to kolejnaksiążka, w której „na sucho” autor będzie nas informował o tym jak to naprawdę wygląda i czego jeszcze nie wiemy o danym biznesie. Każda książka powstała przy współpracy z osobami ściśle związanymi z daną branżą. Nigdzie nie znajdziemy informacji o tym kto to jest, więc mamy pewność, że osoba ta będzie mówićprawdę, bo po co miałaby kłamać.
Książki są fantastyczne! Każda jest sfabularyzowana, więc czyta się ją lekko i przyjemnie, a przyjemność daje fakt,że czytamy faktyczną opowieść.
Polecam każdemu, młodszemu istarszemu. Dla porównania mogę podać, że ja modą w ogóle się nie interesuję i wszystko w niej oczywiste, dla mnie jest obce, a mimo to książka poświęcona światu mody wciągnęła mnie od początku do końca. Czytałam z zapartym tchem. Na pewno nie jest to kolejna pozycja, która z przereklamowanego szumu, stanie się kolejną, zbierającą kurz na półce książką…..
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Air Babylon

Ocena:
Autor:
Data:
Moim zdaniem książka jest bardzo dobra, tak jak cała seria książek 'Babylon"
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena