Koszyk 0
Opis:
"500 Cudów świata" to szybki dostęp do najważniejszych informacji, ciekawy tekst, zilustrowany pięknymi fotografiami. Dzięki tej książce można odbyć niezwykłą podróż do najpiękniejszych zakątków Ziemi, poznać fascynujące miasta, zachwycić się wspaniałymi krajobrazami i pomnikami przyrody, odkryć zaskakującą różnorodność świata zwierząt.
Mniej Więcej
  • Praca Zbiorowa
  • 2010
  • 520
  • 240
  • 165
  • 978-83-2451-8-036
  • 9788324518036
  • Y9730

Recenzje czytelników

Www.swiatmiedzystronami.blogspot.com

Ocena:
Autor:
Data:
Albumy to gatunek książek bez których nie wyobrażam sobie życia. Mam ich w domu tyle, że regał ma problemy z udźwignięciem - wiadomo jak wygląda piękny, wydany album i ile potrafi ważyć. Dla mnie nie ma znaczenia czy jest on o zwierzętach, roślinach, miastach, zabytkach itp. One po prostu same w sobie są wyjątkowe.

I tak też jest z tym. Zdjęcia - co jedno to piękniejsze. Opisy, które uczą, uświadamiają, informują. Fascynujące ciekawostki - niektóre znane inne nie. I tylko jeden żal w sercu ... że większość jeśli nie wszystkie te cuda osobiście mogę obejrzeć tylko na zdjęciu, w albumie, na kartce...

Ciężko o czymś tak wspaniałym pisać recenzję, ale to co mogę powiedzieć to to, że jest to pozycja, którą warto mieć, warto ją poznać i warto zobaczyć!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena