Wirtualny doradca
facebook
promocje
 

Księga moich przeżyć i mojej mądrości. 200 dni zapisków kuracyjnych młodej alkoholiczki

16,17 zł

18,90 zł

Oszczędzasz: 2,73 zł
(14%)

Chwilowo niedostępne

Mam na imię Natalia, 21 lat temu urodziłam się w dużym mieście. Gdy byłam mała, zostałam sama z matką i rodzeństwem. Ojciec zostawił nas przez naszą mamę, która zdradzała go z innymi mężczyznami. Następnie połowę rodzeństwa matka sprzedała za pieniądze, to znaczy mnie i mojego młodszego brata, z którym byłam przez cały czas. Potem z kolei trafiłam do domu dziecka, gdzie nie byłam długo - tylko trzy miesiące. Później trafiłam z młodszym bratem do zastępczej rodziny. Tam nie było dobrze, bo bez przerwy nam przypominali, z jakiej rodziny pochodzimy i bito nas. Jako małe dziecko byłam bardzo spokojna, potrafiłam siedzieć na jednym miejscu i kiwając się patrzeć w jeden punkt przez cały dzień.

Mój młodszy o rok brat pomógł mi i cieszę się, że jestem taka jaka jestem. Żałuję bardzo, że w moim życiu pojawił się alkohol.

Pokaż więcej >

Informacje dodatkowe

Tytuł Księga moich przeżyć i mojej mądrości. 200 dni zapisków kuracyjnych młodej alkoholiczki
Wydawnictwo Rafael
Oprawa miękka
Rok wydania 2002
Liczba stron 153
Długość [mm] 164
Szerokość [mm] 114
ISBN 83-916969-4-4
EAN 9788391696941
Indeks F3787

Słowa kluczowe

Użyj spacji aby rozdzielić słowa, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy. więcej »

Oceniasz: Księga moich przeżyć i mojej mądrości. 200 dni zapisków kuracyjnych młodej alkoholiczki