Koszyk 0
Opis:
Gdy świat wydaje się kompletnie pozbawiony sensu, a codzienność karmi cię jedynie rozczarowaniami, kiedy nie umiesz znaleźć celu i tłumisz w sobie pragnienie szczęścia, być może w najczarniejszej godzinie odnajdziesz swoją ścieżkę. Agata, Zosia i Klaudia, trzy nastolatki z Anina, są tak różne, że trudno uwierzyć, by ich drogi mogły się kiedyś zejść. Połączy je jednak wspólne marzenie. A wszystko za sprawą pewnego snu ... Nowa powieść Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk pokazuje trudne meandry dojrzewania do przyjaźni, poszukiwanie szczęścia oraz nie zawsze różową codzienność nastolatek. Książka Roku w kategorii literatura Stowarzyszenia Przyjaciół Książki dla Młodych Polskiej Sekcji IBBY Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Małgorzata Gutowska-Adamczyk
  • 2011
  • 0
  • 288
  • 205
  • 135
  • *, 97883-10-120472
  • 9788310120472
  • ZA5FB
  • 14-16 lat, 17-99 lat

Recenzje czytelników

13 poprzeczna

Ocena:
Autor:
Data:
Na początku myślałam że to taki zwykły romans. Oczywiście spojrzałam tylko na okładkę, nie przeczytałam opisu. Ale już od pierwszych kilku stron przekonałam się że to coś innego. Agata, Zośka i Klaudia są tak inne jak ja z moimi znajomymi, niby inni a coś ich połączyło.
Czytam dużo książek, ale ta jest szczególna. Moi znajomi dziwią się dlaczego ja tyle czytam, ale jest to moje uciekanie od rzeczywistości, ale nie o tym.
Książkę polecam. Powinien powstać o niej film ... Z pewnością poszłabym na niego. Szkoda tylko że ta książka tak szybko się skończyła. Jestem ciekawa co dalej się tam stało, ale tego można już tylko się domyślić. Książka przeczytałam, a właściwie ,,pożarłam" przez trzy godziny i nie żałuję ani minuty jej poświęconej.
292 strony najlepszej treści na zimowe wieczory.

Polecam całą sobą!!!!!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena