Koszyk 0
Opis:
„123 z Gąską" to jedna z książek pięknie wydanego cyklu krótkich opowieści dla dzieci, których motywem przewodnim są przygody dziewczynki i wesołej Gąski. Książka rozwija wyobraźnię, łącząc edukację z zabawą. Przyjaciółki stopniowo wprowadzają najmłodszych w świat kolorowych cyferek i poprzez obrazowe grafiki uczą liczenia. 
Mniej Więcej
  • Laura Wall
  • 2016
  • 12
  • 167
  • 168
  • 978837579-480-9
  • 9788375794809
  • ZD5AE
  • 7-10 lat

Recenzje czytelników

123 z Gąską

Ocena:
Autor:
Data:
"123 z Gąską" to opowiastka, która nauczy maluchy liczenia od 1 do 10. Wygląda to w ten sposób, że na jednej stronie znajduje się jedna cyferka opatrzona odpowiednią ilustracją i podpisem. Jest prosto, przejrzyście, zabawnie i kolorowo. Grafika zdecydowanie interesująca dla dzieci a przy okazji taka urocza i oryginalna.
Na pierwszy plan książeczki wysuwają się niecodzienne, bardzo kolorowe i niezwykle przyjemne dla oka, nowoczesne ilustracje ... Co najważniejsze są to ilustracje bardzo zrozumiałe i nieskomplikowane dla dzieci. W tym wypadku ta prostota, ciepły sposób zaprezentowania bohaterów najmłodszym, sprawdza się rewelacyjnie. Jeżeli chodzi o tekst to nie ma go zbyt wiele, co jest oczywiście rzeczą normalną dla tego typu publikacji. Każda kolejna strona to wiedza, którą maluchy mogą przyswoić w najlepszy dla nich sposób - na wesoło i ciekawie, a wszystko to za sprawą uroczej Gąski i rezolutnej Zosi oraz łączącej ich wielkiej przyjaźni.

Karty książeczki wykonane są z grubego kartonowego papieru, okładka natomiast dodatkowo wypełniona gąbką, dlatego książeczka jest miękka i atrakcyjna dla maluchów. Ponadto rogi są delikatnie zaokrąglone, co sprawia, że maluszek może bezpiecznie się nimi bawić a dodatkowo ich nie pozagina i książeczka będzie znacznie dłużej cieszyła oko estetycznym wyglądem. Ogólnie więc wydanie jest naprawdę solidne, wytrzymałe i przez długi czas będą dostarczać maluchom rozrywki.

Moja córka bardzo chętnie sama sięga po wszystkie książeczki z serii oglądając kolorowe ilustracje i prosząc o ponowne ich przeczytanie. Sama również, ze względu na to, że zna kolory i uczy się liczyć, zaczęła je opowiadać sugerując się samymi ilustracjami. Widzę, że przypadły jej do gustu, czemu w sumie wcale się nie dziwię i oczywiście bardzo mnie to cieszy. Zawsze byłam zdania, że dzieci trzeba oswajać z książkami od najmłodszych lat a prezentowane publikacje idealnie się do tego nadają. Adresowane są bowiem do dzieci w wieku od 1 do 3 lat.

Oczywiście książeczki, które pomagają maluchom w ciekawy i zrozumiały sposób poznawać otaczający je świat, uczyć potrzebnych i praktycznych rzeczy, są zawsze przez nas ciepło przyjmowane, a ta seria zrobiła na nas dodatkowo bardzo dobre wrażenie rewelacyjnym wydaniem. Z czystym sercem polecam każdy z czterech dostępnych w cyklu tytułów ;)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena