Koszyk 0
Opis:
103 zadania to labirynty, rebusy, znajdowanie podobieństw i różnic, rysowanie według wzoru, dodawanie, poznawanie liter oraz mnóstwo innych, ciekawych zabaw i zagadek, a dodatkowo wiele ilustracji do samodzielnego kolorowania! 80 stron wspaniałej zabawy! * kształcenie umiejętności myślenia i kojarzenia * ćwiczenie spostrzegawczości * doskonała pomoc w nauce dodawania i pisania
  • AWM
  • miękka
Mniej Więcej
  • 2010
  • 80
  • 265
  • 195
  • 978-83-7250-5-194
  • 9788372505194
  • ZA0RA
  • 4-6 lat

Recenzje czytelników

103 zadania

Ocena:
Autor:
Data:
Moje dzieci, szczególnie gdy za oknem robi się chłodniej, więcej czasu spędzają przy sowich ulubionych książeczkach - zgadywankach. Dość szybko radzą sobie z ich wypełnieniem po czym proszą o kupno kolejnych. I tym właśnie sposobem publikacje tego typu pojawiają się w naszym domu dość często. Opowiem dlatego dziś o jednej z nich gdyż wydała mi się ona bardzo atrakcyjna.

"103 zadania" to książka, która tak jak wskazuje tytuł ... oferuje dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym aż 103 różnorodne zadania i łamigłówki typu labirynty, odnajdywanie różnic, proste liczenie, pisanie czy rysowanie. Na każdej stronie znajduje się krótkie polecenie a pod nim jedno zadanko dla dziecka.

Cała książeczka jest interesującą propozycją dla maluchów. Rozwija wyobraźnię, uczy i bawi. Dzieci, w ciekawy dla nich sposób, mają okazję poćwiczyć pisanie, umiejętność logicznego myślenia, spostrzegawczość. Książeczka jest więc fajnym pomysłem zarówno na naukę jak i zwyczajne przepędzenie nudy. Każde dziecko znajdzie w niej coś co lubi bo wybór jest przecież ogromny a zadania skierowane zarówno do chłopców jak i dziewczynek.

Publikacja spodobała się moim maluchom co stwierdzam obserwując w jakim skupieniu i zainteresowaniu przy niej zasiadają. Widzę, że jest to strzał w dziesiątkę. Zadania są ciekawe a kolorowa grafika przykuwa uwagę. Wszystko jest czytelne i zrozumiałe co jeszcze bardziej zachęca dzieci do spróbowania swoich sił przy rozwiązywaniu poszczególnych zadań.
Polecam, naprawdę opłaca się wspierać rozwój własnych dzieci ;)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena