Koszyk 0
Opis:
Wspaniały przewodnik po świecie kina. Kolejne, zaktualizowane wydanie książki, która cieszy się ogromnym powodzeniem u czytelników już od wielu lat. Ten kanon sztuki filmowej - jak każdy wybór  - może wydawać się dyskusyjny. Jednak znajdują się tutaj omówienia najważniejszych filmów, które powinien zobaczyć każdy.Po przeczytaniu zajmującego artykułu, dogłę ... bnie omawiającego temat dzieła, którego się nie widziało człowiek ma ochotę natychmiast biec do wypożyczalni po ten film. Czytaj dalej >> << Zwiń
Kategorie:
  • Elipsa
  • miękka
Mniej Więcej
  • Steven Jay Schneider
  • 2015
  • 960
  • 210
  • 160
  • 9788324596195
  • 9788324596195
  • ZCZQ5

Recenzje czytelników

Gratka dla kinomaniaków

Ocena:
Autor:
Data:
1001 filmów, które musisz zobaczyć to trochę taka książka gadżet dla maniaków. Nadaje się na prezent, jest ładnie wydana, możemy w niej znaleźć masę plakatów do filmów i ciekawych kadrów. Nie brakuje w niej także ciekawostek, dotyczących wielkich produkcji kinematograficznych. Już zeszłoroczne wydanie tej książki zostało poprawione i zaktualizowane, pojawiły się więc nowe pozycje, które trzeba zaliczyć przed śmiercią.

"Kanon sztuki filmowej. Jak każdy wybór może wydawać się dyskusyjny ... Jednak znajdują się tutaj omówienia najważniejszych filmów, które powinien zobaczyć każdy. Jest to kolejne, zaktualizowane wydanie książki, która cieszy się ogromnym powodzeniem u czytelników już od wielu lat."

Nie uważam, że 1001 filmów, które musisz zobaczyć to pozycja obowiązkowa na waszych półkach, ale na pewno może stanowić niesamowitą gratkę dla każdego kinomaniaka. Ponad tysiąc filmów z okresu całej kinematografii. nie każdy będzie sądził, że te filmy są najlepsze, ale na pewno, że są warte obejrzenia przynajmniej raz. Jestem pewna, że wiele z nich będziecie chcieli oglądać wiele razy. Wśród wszystkich filmów świata znajdują się i takie, których w tym kompendium brakuje, ale wówczas to nie byłaby to lista 1001 filmów. Polecam.

"Kompendium „1001 filmów, które musisz zobaczyć” nigdy nie było pomyślane jako „spis najlepszych”, choć szybki rzut oka na indeks tytułów pozwala stwierdzić, że zawiera on większość pozycji z listy 250 wytypowanych przez krytyków magazynu „Sight and Sound” oraz 100 wybranych przez reżyserów."

Całość - http://monweg.blog.onet.pl/2016/01/09/1001-filmow-ktore-musisz-zobaczyc/
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Doskonała

Ocena:
Autor:
Data:
Książka jest doskonałym przewodnikiem po klasyce filmów. Każdy z nas oglądał część filmów, którym poświęcona jest publikacja, jednak ogromna większość filmów pozostaje dopiero do poznania. Każda kolejna strona budzi coraz większą ciekawość. Publikacja to przegląd filmów z wielu dekad, które warto obejrzeć. Książka doskonała do zasilenia własnej biblioteki oraz na prezent praktycznie dla każdego.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena