Koszyk 0
Opis:
„Jasne, że są tryliony powodów do kochania Gosa, ale ja drobiazgowo wybrałam 100 najważniejszych i zebrałam je tutaj w tym zwięzłym tomie, uzupełnione zbiorem klatek fotograficznych, z którymi można się zapoznać. Blisko. (Przy okazji, kartki nie są ślinoodporne, więc trzeba uważać z lizaniem.) Bez względu na to, czy od lat chorujesz już na goslingozę, czy dopiero ostatnio zapadłaś na tę cudowną przypadłość, mam szczerą nadzieję, że 100 powodów ... by kochać Ryana Goslinga okaże się nieocenioną pomocą w twoim trapionym obsesją życiu. Książka może być również wykorzystywana jako materiał źródłowy, pozwalający dokładnie ocenić, jak bardzo wszyscy inni faceci nie dorastają do pięt Jego Goslingości. (Oraz tak, będą w niej zdjęcia klaty Ryana.)” fragment książki Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Feeria
 • miękka
Mniej Więcej
 • Joanna Benecke
 • 2014
 • 1
 • 96
 • 230
 • 170
 • 978-83-7229-366-4
 • 9788372293664
 • ZBDQX

Recenzje czytelników

Do Gosliniarek i Gosliniarzy

Ocena:
Autor:
Data:
Ostatnio bardzo często spotykamy się z sytuacją gdy do księgarni czy bibliotek trafiają pozycje dotyczące znanych ludzi. Muszę przyznać, że widziałam i czytałam różne książki dotyczące sławnych osób jednak zazwyczaj, były to ich biografie. Ta nią nie jest.

Joanna Benecke wzięła na tapetę jednego z najbardziej utalentowanych i najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. I tak oto powstało „100 powodów by kochać Ryana Goslinga” ... Z książki możemy się dowiedzieć w jakim klubie dorastał aktor, dlaczego został wybrany do kultowego już filmu „Pamiętnik”. Jednak jak sam tytuł wskazuje dowiemy się tego dlaczego pół świata wzdycha do Goslinga a reszta się do tego nie przyznaje. Ja przyznaję się bez bicia należę do tej pierwszej części globu. Jednak nie można powiedzieć, że znajdziemy tam tylko ochy i achy nad Goslingiem, chociaż w przeważającej części tak jest. Dowiemy się z niej także, wielu informacji, dotyczących jego osoby, takich jak hobby, przekonania czy inne ciekawostki.
Trzeba przyznać, że książkę się dobrze czyta, mimo tego, że język momentami może nam się wydać zbyt młodzieżowy. Aczkolwiek nie wiem czy słowo czyta jest adekwatne do formy wydania, ponieważ w przeważającej części możemy podziwiać fotografie Ryana Goslinga, nie to, żebym miała coś przeciwko temu, tak również tą, bez której film „Kocha, lubi, szanuje”, nie byłby tym samym filmem. Jednak pamiętajmy, że ten aktor jest naprawdę utalentowany a dodatkowo trzeba przyznać, że bardzo umiejętnie dobiera swoje role i świetnie się w nich sprawdza.

Książka jest napisana w taki sposób jak zachowują się, aż ciężko mi to pisać, ale tak jest, jak psychofanki. Jeśli jesteś Gosliniarką, Glosliniarzem, czy wyznawcą Ryligi [przyp. oryginalny], musisz mieć tą książkę. A może chcesz sobie tylko popatrzeć, ta pozycja ci to umożliwi, tylko jak sama autorka i ja ostrzegam kartki nie są ślinoodporne.
Po inne recenzje zapraszam na :http://miejsce-na-ksiazke.blogspot.com/
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena